Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálhatok rosszúl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszúl?

Figyelt kérdés
Raírtam facebookon mivel csak hétvégén van a városba. Meg "ismertük" egymást 1x találkoztunk is, volt hogyha én nem irtam akkor ő jelentkezett szóval érdeklődött utánnam. Aztán volt egykis probléma, hogy a volt barátja képbe került megcsókolta és ezt elmondta nekem is. Én nagyon megszerettem le is írtam neki ő azt mondta nem tudja még. Felvetettem, hogy találkozzunk még azt mondta jó csak erre azóta se került sor. Én ezt már így nem értem hagyam a francba akkor ezt a lányt ?(nem könnyű) felültem a motorra es egesz este csak mentem míg benzin volt nem erdekelt a hideg se. Általában így vezetem le a feszültséget és motorozás közbe megálltam kicsit, odajött hozzám egy csaj köszönt rám mosolygott es elment. Sokszor láttam meg vagy 30 közös ismerősünk is van így megtaláltam bejelöltem vissza igazolt és rá is írtam, hogy szia ismerjük egymást ő azt irta hogy nem. Nem emlékszik pontosan. Én irtam neki, hogy láttalak stb a végén irtam neki, hogy bocsi, hogy zavartalak de most megyek szia. Ő vissza írta, hogy egyáltalán nem zavartam. Érdemes lenne meg próbálnom csak nem tudom mit irjak neki, vagy hivjam találkára ? Nos kb ez a helyzet lehet kicsit hülyén fogalmaztam de ki lehet venni a lényeget :)válaszokat előre is köszönöm

2017. jan. 11. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a 2. egy másik csaj akivel össze akarsz jönni vagy így ismerted meg az 1.-t akitől még akarsz valamit?
2017. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos..:D
2017. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit se csinálsz rosszul, két lány van körülötted, és egyik érdekesebb, mint a másik.

Ha az első érdekel, akkor ő, ahogy mondta, még nincs túl az előző barátján, tehát neki valszeg kell még néhány hónap, amíg ezen túl teszi magát, ha épp nem kezdik újra. Döntsd el, hogy megéri-e várni rá. Szerintem mondd el neki, hogy ha úgy érzi, hogy még nincs túl, akkor keressen, ha túl van rajta, és érdekled.

Második: ez még így semmi, beszélgess vele, derítsd ki, hogy milyen, aztán a többit meglátjátok.

2017. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat az elsővel 2 hónapja találkoztam azota beszélgetünk meg az 1x-i találka de direkt nem irtam rá hogy ír-e még de nem jelentkezik. Akkor így nincs értelme erölködni. A másikkal pedig hogy kellene kezdeményezni ? Mármint írjam meg rögtön, hogy találkozzunk személyesen? Lehet akkor nagyon rámenősnek tartana.
2017. jan. 11. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
hát megírod, hogy "tök jó volt beszélgetni, van kedved enni velem egy sütit a cukrászdában?"
2017. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!