Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszik meg senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik meg senki?

Figyelt kérdés

Már többször is megszólítottak fiúk, randizni is voltam, mégsem voltam még soha szerelmes, így kapcsolatom sem volt. Sosem éreztem még azt, hogy na igen, ő az.

Mi lehet a gond?:( Miért nem érzek senki iránt vonzalmat? Vagy lehet türelmesebbnek kéne lennem, de azt látom, hogy körülöttem mindenki kapcsolatban van..

18/L


2017. jan. 16. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok vele. Türelem, szerelmet terem, ahogy a mondás tartja :d

19/F

2017. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, Hát remélem igazad lesz:D
2017. jan. 16. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia , ugyan így vagyok én is ^_^ , csak nekem volt kapcsolatom , de ott sem éreztem semmit :( . Kitartás , lesz majd valami ^_^ . 18/L
2017. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!