Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azon a véleményen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azon a véleményen vannak hogy a külső nem fontos (legalábbis nem mérvadó). Akkor miért nem ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Megszámlálhatatlan kérdés van itt ami alatt az emberek(többségben.) Azt írják hogy a külső nem fontos.A belső a lényeg lehet egy félkarú ogre(na jó az azert nem :D) akkor is járnának vele,ha kedves blablabla...

A való életben meg megalázzák,földbe tiporják,kiröhögik az átlagos emberkéket.

Aztán meg itt sírnak hogy "Jajj jól nézek ki meg kedves vagyok(a lókukit) akkor miért kerül az ellenkező nem?"


Az a halálom mikor a 2. üzenet az hogy "küldj képet".

Mi ez a képmutatás?

Akkor már mondják azt hogy a külső a lényeg.De ennek mi értelme?

15/L


Ui.:Mielött valaki kitalálnál.NEM vagyok egy csúnya lány.Átlagos a kinézetem.

Nem azért tettem fel a kérdést ...


2017. jan. 23. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden srác a csaj külsejébe szeret bele először (erre figyel fel először) majd nagyon tetszik neki, szerelmes lesz belé, odamegy hozzá, megismeri és rájön, hogy nem is olyan mint először gondolta és a belsőjébe szeret bele és utána már nem foglalkozik azzal, hogy hogy néz ki csak azzal, hogy szereti. Talán így tudnám legjobban elmondani saját tapasztalatból :D
2017. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudod, mindenkinek más a szép, helyes. Ha valaki szerint nem vagy szép, attól még másvalaki szerint te vagy a legszebb a világon :) ahhoz, hogy vonzódjunk valakihez, elengedhetetlen az, hogy tetsszen a külseje. Gondolom te sem csókolóznál szívesen egy olyan fiúval, aki neked nem tetszik külsőre.
2017. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja. Amúgy első benyomásra nagyon fontos a külső. Meg ugye mindenkinek más a szép. Minden fiú és lány általában a jelöltje külsejébe szeret bele majd a belső tulajdonásaiba.
2017. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy kis képmutatás igen...

De egy igazi párkapcsolatban, elérnek odáig hogy már nem a külső a fontos:)

2017. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért van mert ez sokkal jobban szembetűnőbb. Szembetűnőbb, hogy az átlagos kinézetűeket elítélik. Mit veszel jobban, ha valakit elküldnek, vagy azt hogyha valakit megbecsülnek?


Egy ideig azt mondtam, hogy a külső nem számít, de egy idő után rá fogsz jönni hogy ez 50/50 legalábbis egy kapcsolathoz. Egyéjszakásnál ez olyan 80-20 kinézet-belső. Szóval még egy kapcsolatnál is felét alkotja. Miért? Ha nincsen meg a vonzódás, akkor mondhatod hogy valaki nagyon jó ember, ugyanúgy undorodni fogsz egy csóktól is tőle. Az igazság, hogy ugyanúgy számít mind a kettő.


Ha nem tetszik a személyisége, akkor veszekedés lesz, és utálni fogod mint egy embert. Ez után szokott lenni az a hú de nagy ex utálat.


Ha nem vonzódsz, akkor abból lesz a szeretet, mintsem mint szerelem. Nem lesz meg az a szenvedély, és nem szeretnéd majd megcsókolni, se lefeküdni vele.


Szóval igen, itt inkább azt mondják hogy a külső nem számít, de a való életben ott meg szembetűnőbbek az olyan emberek, akik meg nem így vallják.


A kép küldözgetéssel én se értek egyet, mert főleg ha interneten ismerkedsz, először őt ismerd meg. Viszont ha meg beszélgettek 2-3 hónapot, és tetszik a másik, majd jön egy kép amin neked ő nem tetszik (igen, mert biztosan van ilyen is) akkor meg 2-3 hónap a kukába. Szóval igen... ennyiből állna a dolog 18/f

2017. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Félre értetek.

Én nem azt valom hogy a külső lényegtelen.50-50 ahogy az előzö is írta.


Csak szerencsétlenekkel akik itt keresnek vigaszt elhitetik hogy a külső lényegtelen.A belső a fontos.Aztán a lány/srác merit egy kis önbizalmat,oda megy a kiszemelthez és pofára esik.És ez zavar a legjobban.

Az ilyenekből lesznek a depresziós emberek.Elhiszik hogy senkinek sem számít a külső.



Volt egy srác akivel nagyon sokat beszéltem.De sosem láttam róla képet.

A személyiségébe teljesen belezugtam.Aztán kaptam egy képet.Nem olyan volt mint ahogy elkepzeltem.

Viszont helyes volt.Azért mert a személyisége "megszépítette" :)

Az más hogy utána sajnos megszakadt a kapcsolat.De nem ment kárba az az 5 hónap. :)

2017. jan. 23. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel sem teljesen értek egyet. Viszont ha tovább szeretnéd vitatni, akkor írj rám. Itt már nem szeretném fejtegetni. 5ös vagyok
2017. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!