Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ennyire fontos nektek a lájkok száma, a face-s népszerűség egy fiúban?

Figyelt kérdés

haverom nagyon el volt egy csajjal a társaságunkban, majdnem össze is jöttek, de egy idő után kerülni kezdte a csaj..a barátnője aki az én haverom elárulta, hogy azért koppintotta le a srácot, mert megnézte a facebukját és nincs sok ismerőse, plusz nem tölt fel sok képet, azon meg nincsenek nagyon lájkok, és ez a csaj szerint "ciki"

nem akartam elhinni, hogy van ilyen


2016. nov. 9. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neeee.Ilyen nincs :DDD

Ez most komoly?

Az a lány csak a külsőségre megy.Meg a menőségre.Nem vesztett sokat a haverod.Üzenem neki XD


14/L

2016. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatalok lehettek még, ha ez a döntő.

Vagy ha nem, akkor hidd el, jobban is járt a barátod, hogy nem lett ebből a kapcsolatból semmi.

Az ilyenektől jobb megszabadulni.

2016. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a lány 16, srác 19
2016. nov. 9. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt már írtam egy hasonló jellegű kérdésben, de leírom megint: végül is fontos, csak nálam az a pozitívum ha kevés képet tölt fel és nincs egy rakat ismerőse akit igazából nem is ismer:D Mondjuk ha nagyon aktív facebookon és mindenkit bejelölget meg visszajelölget, de nagyon rendesnek ismertem meg és bírom, akkor kétlem hogy a facebookja miatt eldobnám, de ki tudja, ha nagyon gáz amit ott művel, akkor lehet. Amúgy annak a fiúnak akiért most odáig vagyok nincs is facebookja, a volt barátom meg évek óta semmit se csinált a profilján...mondjuk én se nagyon, nem is zavart soha:D 19l
2016. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na igen, te máshogy fogod fel a dolgokat, mondjuk nem tudom , hogy ez mennyire korfüggő e,én se foglalkozok a facebukkal, évente váltok profilképet, és nem azért mert egy unalmas ember vagyok akinek nincsenek barátai, hanem mert minek? nem látom értelmét, engem nem mozgat ez a magamutogatás, ettől függetlenül van rengeteg barátom, me jófej vagyok.

és az én barátnőm egyébként 18 éves, és érdekességként jegyzem meg, hogy ő is ugyanígy van a facebukkal, olvassa rajt a dolgokat, meg csetel. de viszont észrevettem, hogy az ilyen magamutogató, 500 lájkos csajoknak mindig ugyanilyen fiújuk van :D érdekes, talán összefüggésben van a személyiséggel ez a dolog?

2016. nov. 9. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen. Sokan nagyon rá vannak kattanva ismerőseim közül is a fb-ra. Akárhova mennek, nem is magát az eseményt élvezik, hanem azzal töltenek fél órákat, órákat, hogy a megfelelő fényképet elkészítsék és feltöltsék fb-ra.

Nálam ilyen biztosan nem fordulna elő, mivel saját magam direkt nem vagyok nagyon aktív a fb-on. Inkább a való életben szeretem megélni a dolgokat :)

2016. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert, de az ilyeneknek psziches problemajuk van. Nem "valodi" onbizalmuk van, hanem a like-ok szamatol fuggoen ertekelik magukat. Aki tenyleg valodi onbizalommal rendelkezik, az kb lesz.rja, h kap-e like-ot, mert tisztaban van a sajat ertekeivel, a facebook-os visszajelzesektol fuggetlenul.
2016. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt nagyon adom
2016. nov. 9. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lány egy rb :3
2016. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 6 Elég drasztikus példa: valaki elutazik egy nagyon király helyre külföldön, messzi tájakra világot látni, és közben nagyon izgatott attól, hogy milyen jó fotókat fog ott készíteni, és azok talán ebből kifolyólag népszerűek is lesznek. Amikor már jelen van a szóbanforgó helyeken, akkor meg szó szerint kesereg azon, hogy nem sikerül annyira jó képeket készítenie úgy, ahogy elképzelte, emiatt nem élvezi annyira az utazást sem.

Nem tudom, hogy lehet ebből kigyógyulni vagy kinőni! A kérdésben megfogalmazott szitu is elég szomorú!

2016. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!