Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta a barátom megvette a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a barátom megvette a ps4-et elhanyagol. Szerintetek már nem vagyok olyan fontos neki, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Nem az a baj, hogy játszik, mert szeretem én is, csak egyfolytában azt nyomja. Ha ott vagyok akkor is, és hiába mondtam neki, hogy ez zavar, nem foglalkozik vele. Facebookon is eltűnik 3-4 órára. Sok idő mire visszaír. Ha ott vagyok alig szól hozzám.. Rossz nagyon. :(

2016. dec. 29. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen sajnos :D Nekem is volt ilyen korszakom hála az égnek már inkább sportolok. Próbáld meg lebeszélni róla valahogy, mert ez az egész betudja szippantani az embert és tönkretenni. Fontos vagy neki csak most jött egy új, izgalmas dolog. Hidd el átérzem a csávó helyzetét ,de tönkre fogja tenni idővel mint ahogy engem, csak én időben kapcsoltam :) Valamit tenni kell ellene még én sem tudom mit ,de próbáld kimozdítani.

17 F

2016. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

26 eves :D

Eleg nehez :(

2016. dec. 29. 00:35
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Edes istenem a normalis sracok meg egy rendes lanyra varnak xdd te meg egy ilyen gyerekkel vagy egyutt aki mellesleg 26 EVES...
2016. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

3 as válaszoló...


De te sem vagy normális. :O

Akkor meg miért bántasz mást?


Tudod milyen a játék függőség? Elég nehéz leküzdeni annak aki először lesz függő.

2016. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Csábitsd el valahogyan hogy levegye a szemét a konzolról. Am semmi baj nincs azzal ha vki 26 évesen játszik. Egyszer úgyis megunja.
2016. dec. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Csucsu007 ***** válasza:
4-essel egyetértek...
2016. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom ha ott allna elottem a baratnom es mondjuk meg meztelen is lenne vagy barmi biztos nem a konzolt nyomkodnam de biztos ti is csak filmen lattatok pinat.:Dd
2016. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha teged egy kúrással meg lehet venni, hát az te vagy. 26 évesen biztos csak ott látott,nem? Le legyél ostoba.
2016. dec. 29. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Latom fogyatekos vagy mint az kiderult a kerdesedbol is de az egyik valsszolonak irtam, de ez legyen mellekes. Es azt nem mondtam hogy errol szolna egy kapcsolat, de tenyleg en vagyok a hulye en nekem a baratnom lenne a fontosabb..es szerintem a baratod nem fuggo, csak nyilvan most kapta es izgalomban van mert milyen jo te meg itt nyafogsz hogy leszar teged. Mit csinaljunk? Beszeljek vele hogy enyje benyje, nem hogy fognad magadat es leulnel vele beszelni hisz o felnott ember, ennyi esze csak van hogy meghallgat. Mellesleg irigylem hogy ilyen sok ideje van jatszani, nekem 20 evesen nincs ennyi idom vizsgaidoszakban, na meg az emberi kapcsolataim talan fontosabbak, foleg ha a baratnomrol van szo. De o fugho tudjuk, nehez a sorsa:D na csok
2016. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hm. Írtam, jpgy mondtam neki, de semmi.

Ő nem 20 éves, hogy vizsgája legyen. Amúgy meg miért nem időzítetted úgy a vizsgáidat,hogy már letudd, voltam én is egyetemista, én már letudtam ünnepek előtt. Másrészt ő dolgozik és hát 2-án kezd. Van szabadideje.

Ilyen hangsúlyban írni egy idegennek 20 évesen hát elég neveletlen kisgyerek vagy. Érdekes más tudott normális hangvételben írni.

Ez olyan kérdés volt, amire neked nem volt kötelező írnod, ha segíteni nem tudsz, kár volt a karakterekért, időpocsékolás.

Remélem a seggemet csókolgatod.:*

2016. dec. 29. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!