Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért őt választja mikor én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őt választja mikor én mindenben jobb vagyok?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik egy másik lányt választott. A csaj tök egyszerű, nem sminkeli magát, fiúsan öltözködik, olyan igénytelen a külseje. Lehet kedves vagy valami személyesen nem ismerem igazán. Semmihez nem ért, nem tanul jól, nem tud se főzni se sütni. Nem sportol semmit, van pár barátnője, normàlis családja és ennyi.

Már úgy nézett ki komolyabban érdeklődik irántam a fiú, tetszett neki, hogy èn ilyen vagyok (kb mindennek az ellentétje amilyen a másik csaj), erre fel mèg is őt vàlasztja.

Komolyan ti értitek?

(Nem, nem vagyok egoista..)


17/l, 16/l, 17/f



2017. jan. 25. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott talán a véleménye vagy azt hiszi hogy neked nem tetszik.
2017. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%
Hát, a szerelem megmagyarázhatatlan.
2017. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyértelműen a tudtára adtam, hogy tetszik nekem. Bevallottam neki, tetszett neki a hír. Aztán még is ez történt
2017. jan. 25. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem vagy mindenben jobb... Sőt. Nekem úgy tűnik nagyon felszínes vagy, és nem vagy túl okos sem.
2017. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

"Miért őt választja mikor én mindenben jobb vagyok?" Csak szerintem hangzik ez úgy, mintha egy hisztis p*csa mondta volna?

Lehet, hogy a csaj egyszerű, meg külsőre nem olyan lenyűgöző, de te magad mondtad, hogy nem ismered. Lehet, hogy kedves, vicces, értelmes lány.

Az is lehet, higy a te személyiséged elviselhetetlen, és amikor a srác még ezt nem tudta, a külsődről ítélt meg, majd amikor megtudta, hogy milyen vagy, rájött, hogy neki inkább a kedves csaj kell.

Ez csak egy ötlet, azt kezdesz vele, amit akarsz.

2017. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja, és mesélte a fiú, hogy az előző baràtnője hasonló volt hozzám (kinézetben biztos), a csaj viszont megcsalta. Nem láttok ebben összefüggést, hogy inkàbb a kevesebbet választja nehogy megint csalódás érje?

A személyiségemmel sem volt problémàja.

2017. jan. 25. 19:52
 7/12 anonim válasza:
83%
Mar megint a kinezet szo. Felszines egoista buta vagy. Fogadd el ha nem lennel felszines akkor nem irtad volna le 6szor a kinezet szot.
2017. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 krampusz77 válasza:
Ne sminkeld magad!Ez szerintem nagyon fontos,mivel nem a maszkodat hanem az arcodat szeretnék szeretni a fiúk.Külső sosem számít.Először belül legyen minden rendbe,ne nézz le senkit,légy szerény...és sürgőd viselkedés változàst ajánlok. NEM ROSSZBÓL MONDOM :) Ne nézz le mást a külseje alapján☺
2017. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%

6. számú komment alapján, lehet hogy úgy van vele hajlandó a véleménye szerint kevésbé kockázatost választani, mert fél a csalódástol megint. Meg tudom érteni, nekem is volt egy ilyen szakaszom, de akkor inkább egyántalán nemvolt kapcsolatom.


Szerintem nem csinálsz semmit rosszul, és ha tényleg bevalottad neki hogy bejön és még örült is neki, akkor egyszerűen túl bátortalan volt és kész

2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Először is. Ne legyél ennyire egoista. Másodszor. Lehet külsőleg megtetszettél neki, viszont utána kiderült, hogy taszító személyiséged van és inkább egy másik lánnyal próbálkozott, aki feltehetően jobb személyiséggel rendelkezik. Az pedig, hogy nem szín ötös az a lány, attól lehet, hogy életrevalóbb nálad vagy akárkinél. Tudod a nagybetűs életben nem az számít, hogy mennyire magoltad be a 11-es irodalmat. Nem tud főzni? Kit érdekel, majd megtanul. Fiúsan öltözködik, na itt álljunk csak meg egy kicsit. Szóval attól ő már nem ember, mert nem a divatos göncökben jár, nem pakolja ki a mellét és a fenekét? Elárulok neked valamit, nem minden fiú a ruhát nézi a lányon. Ez van, őt választotta helyetted, lépj túl rajta. További szép estét!
2017. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!