Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért őt választja mikor én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért őt választja mikor én mindenben jobb vagyok?

Figyelt kérdés

A fiú aki tetszik egy másik lányt választott. A csaj tök egyszerű, nem sminkeli magát, fiúsan öltözködik, olyan igénytelen a külseje. Lehet kedves vagy valami személyesen nem ismerem igazán. Semmihez nem ért, nem tanul jól, nem tud se főzni se sütni. Nem sportol semmit, van pár barátnője, normàlis családja és ennyi.

Már úgy nézett ki komolyabban érdeklődik irántam a fiú, tetszett neki, hogy èn ilyen vagyok (kb mindennek az ellentétje amilyen a másik csaj), erre fel mèg is őt vàlasztja.

Komolyan ti értitek?

(Nem, nem vagyok egoista..)


17/l, 16/l, 17/f



2017. jan. 25. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja hogy félre qnál , ennyi az egész :) hidd el a fájdalom az örök ...
2017. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen valószínű hogy, a személyisége miatt választja a màsik lányt. Meg lehet vele jobban érzi magát. Nem csak a kinézet számít. Attól még hogy fiúsan öltözködik ő is ugyanolyan lány mint te. Meg nem kell mindenkinek zseninek lennie.
2017. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!