Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztrák lányok vélemény,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztrák lányok vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy hetet fogok Mondseeben eltölteni szüleimmel, de persze egykis csajozast szeretnek belecsempészni a kirandulasba ;) 17f

2017. jan. 29. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a nyelvet rendesen?Az osztrákok fent hordják az orrukat:) Nagyon lenézőek tudnak lenni.
2017. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
előny ha tudsz németül.
2017. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudok németül kozepes szinten, határ mellett lakom (sopron)
2017. jan. 29. 16:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy lenezoek? :D nem szeretik a külföldieket? En amikor kimentem foleg vasarolni mindig kedves és boldog embereknek lattam oket.. Na de a lanyok, róluk Meséljetek :)
2017. jan. 29. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves és boldog emberek?Szerintem mindenki olyan búval b*szott itt,hogy borzalom.Középiskolát itt kezdtem,szinte csak lány osztálytársak,meg a környezetben is sok a lány.Beilleszkedni,rohadt nehéz volt szerintem,pedig nem vagyok egy csúnya gyerek.Miután elfogadnak 100x könnyebb ,azóta barátnőm is van.Egy próbát megér.
2017. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Ja, beilleszkedni rohadt nehéz. És az is stimmel hogy fenn hordják az orrukat. Ha kérdezel valamit mert nem értesz hozzá akkor mindig úgy csinálnak mintha csak púp a hátukon lennél.A lányok közül van néhány szép de a fiúk giga rondák szóval ha arra megy egy helyes fiú akkor lestoppolják őket. Úgy védik őket mint ha egy zsák aranyat találtak volna. De igen vannak szép lányok. De a többség közepes.
2017. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jesszum :D kulonben nem vagyok egy ronda srac en se :)
2017. jan. 29. 20:31
 8/9 anonim válasza:
100%

30 km-re lakom Mondsee-től :D szóval én ide járok suliba szeptember óta és most, fél év után jutottam el odáig h nem néznek le a lányok az osztályban meg elfogadnak.. És nem azért mert olyan ronda lennék, hanem mert ilyen a stílusuk, nagyon fent hordják az orrukat. Pedig annyira nem szépek.. Mindenkivel távolságtartóak aki külföldi, ha jön egy jóképű osztrák arra tényleg le akarnak csapni rögtön :D A jugo meg török csajok között egyébként gyakrabban találni szebbet, persze mindenkinek más a szép :D remélem tudtam segíteni :D

17F

2017. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden évben megyek Ausztriába, nagyon jól beszélek németül. Sok szép lány van, sok a szőke és kék szemű. Valószínűleg osztrák lesz a barátnőm is. ;-) :-D Amúgy beilleszkedni nehéz, utána megy. :-)
2020. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!