Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden helyes fiú meleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden helyes fiú meleg?

Figyelt kérdés
5 hónapig jártam egy sráccal ő volt minden lány "álma" kivéve hogy 5 hónap után jött rá hogy a saját neméhez vonzódik. Ezután tetszett egy fiú kb.fél évig majd végre rászántam magam a kezdeményezésre és elmomdta hogy meleg. Jó pár meleg srácot ismerek nincs is velük semmi bajom vagy ilyesmi. De egyszerűen ha vonzódok egy fiúhoz biztos kiderül róla hogy meleg.

2017. jan. 29. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Pl. én nem vagyok az.
2017. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Hupsz most lebuktam :D

Nem minden helyes srac meleg ezt igy ezzel le is zarnam :D

2017. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért minden szép lány leszbikus?
2017. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne ismerkedj melegbárban.
2017. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden, ne általánosíts

L

2017. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Pff nem minden szép lány leszbikus 😂😂 -> leszbikus vagyok😂😂😂😂😂😂

Amúgy.. valamilyen szinten látni lehet egy srácon, ha meleg.. azért is gondolod helyesebbnek, mert pl ismerősöm is arckrémeket, pattanástalanítókat stb-használ, és baba arca van.. Meg van, hogy a nagyon kigombolt ing is a melegségre utal.. virágos póló.. cuki idézet a facebook profilnál.. szóval.. amiatt gondolod helyesnek őket, mert nagyon törődnek a külsejükkel.. vagy ilyesmi.. >< Keresd sportosabb srácok társaságát.. vagy olyanokét, akikről el nem képzelnéd, hogy melegek ><

2017. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

sztem neked fura az ízlésed, vagyis ami szerinted a helyes az a mások szerint a b..i

amúgy már messziről virít róluk h ratyik, nem is értem, hogy nem veszed észre...

2017. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Már a kérdés is rendkívül elkeserítően ostoba és szerencsétlen, még ha részben sikerült is megértenem a helyzetét; de legalább méltó azokhoz, akik reagáltak rá, mert ők - a tiszteletre méltó kivételtől eltekintve - bizony egyszerűbbek egy kavicsnál.

Szegénykéim.

2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Én eddig egy fiút se ismerek személyesen, aki meleg lenne és szerintem a legtöbb ismerősöd neked se meleg, de nem kizárt, hogy így alakuljanak a dolgok. Idővel biztos összejön egy normális kapcsolatod. Biztos nem ürügy volt az álompasinál az, hogy kidobjon? Sajnálom, de ő bármilyen csajt megkaphatott volna azután.

18/L

2017. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
67%

Azért mert volt két ilyen tapasztalatod szerintem még ne általánosíts.


Értem, hogy a lányoknak sem egyszerű a társkeresés, de pl.: nekem szingli meleg fiúként sokkal több hetero srác tetszett már életemben, vagy voltam beléjük szerelmes, mint amekkora esélye van annak, hogy egy lány egymást követő két alkalommal is egy meleg srácba essen bele.


Sajnálom, hogy így alakult, de hidd el nem vagy elátkozva, és valószínűleg még így is legalább tízszer olyan jó esélyeid vannak párt találni, mint mondjuk nekem.

Szóval fel a fejjel, és sok sikert! :)

2017. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!