Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Milyen "jelzéseket"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen "jelzéseket" csináltok ha tetszik nektek egy lány akit személyesen nem ismertek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 17-19 éves korosztály érdekelne , de persze mások válaszának is örülök:)
2017. febr. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
3 teliholdi éjszakán 3 szüet áldoznék fel holdanként, azaz 9 leányzót, ami bekerülne a hírekebe és ez szerintem már elég egyértelmű jel, de ha ez nem jön be, akkor csak elé állok és eljátszom a részeget és lehányom a cipőjét.
2017. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Attól függ, ha pl.évfolyamtársam, úgy megpróbálok közös ismerősökön át ismerkedni(de csak kezdetben, hogy aztán könnyebben lehessen magától)

Ha ezt a variációt választom, akkor annyi társaságban külön kedvességet szentelek neki, majd elhívom valahova..

Ha nem ezt a variációt választom, akkor annyi hogy nagyon megbámulom valószínűleg, és probálok vele szemezni, majd ha látom hogy vevő a dologra akkor odamegyek, és szintén elhivom valahova..

Ha már közeli ismerős, és sokat hülyéskedem, nevetek vele, akkor perverz dolgokat mutatok neki a nyelvemmel hogy röhögjön:P

2017. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
1es gyererám
2017. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nézem. És mosolygok rá
2017. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád ,hogy milyen környezetben vagyunk/lennénk?
2017. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Adott egy végzős srác akinek lehet hogy tetszik egy lány aki eggyel alatta lévő évfolyamba jár.

Nem ismerik egymást,csak látásból ill. azt tudják hogy a máaik melyik osztályba jár. A lány tudja a fiú nevét a fiú nemtudom hogy tudja-e a lány nevét.


Ha te/ti lennél/lennétek az adott fiú mit tennétek?

2017. febr. 4. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a nézésemmel (és a járásommal) néznélek, "hogy szeva ,igen téged nézlek nézéssel":-)... Rádköszönnék... Odamennék beszélgetni....

Ha félősebb a fiacska ,akkor te is kezdeményezhetsz, vagy te is adhatsz neki jeleket ,hogy kölcsönös-e a szimpátia. :D

Röviden ennyi.

2017. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvüleg én kegyetlenül bunkó vagyok nem tudom ha mondom egy lánynak hogy szép vagy jó a feneke utobit mondjuk meg értem de én így jelzem
2017. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!