Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek ha ezt mondaná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ezt mondaná nektek a fiú akivel randiztok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel nagyon szimpatikus nektek egy nálatok picit idősebb srác aki nagyon helyes és rendes okos stb, és már csók is volt meg rendes randi és kezdetek gyengébb érzelmeket táplálni iránta. És egyik alkalommal kicsit lelkizősebb lenne és elmondaná, hogy ő több mint 3 évig volt együtt az előző barátnőjével és ő volt az első komoly kapcsolata és nemrég lett vége és nagyon szomorú néha emiatt, mert már nincs neki olyan akiben teljesen bízhat és elmondhat neki bármit és számíthat rá bármikor. De szeretne túl lenni rajta, és kimondaná, hogy rátok gondolt, mert nagyon odavan értetek. Nem úgy, hogy veletek akarna felejtősdit játszani, csak nem akarja, hogy emiatt ne történjen semmi köztetek mert ő még nincs teljesen túl a párján, de semmi esetre sem akarna elszalasztani. Megértőek lennétek és vállalnátok, hogy picit türelmesebbek lesztek egy ilyen sráccal? Vagy inkább hagynátok az ilyet?
2017. febr. 5. 12:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Légy türelmes,nagyon megéri :) Hidd el,én fél évet vártam a mostani páromra és soha nem voltam még ilyen boldog :)
2017. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!