Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek iskolaban/b...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek iskolaban/buliban?

Figyelt kérdés

16f vagyok, volt mar baratnom meg tavaly nyaron de akkor nem en kezdemenyeztem meg igazabol 2-3 hetes kapcsolat votl csak...szoval nem nagy valami...azota nagyon nincs szerencsem a lanyokkal, mit tegyek hogy ez ne igy legyen? Bejon ha a lany kezdemenyez mert ad egy onbizalom loketet hogy biztos hogy en kellek neki mert hogy hozzam jott oda/nekem irt...de en is kezdemenyeztem mar par lanynal de egyikbol se lett semmi...privatba ha kell leirom magam kivulrol belulrol. Segitsetek legyszi hogy mit hogy csinaljak vagy mit ne

Koszi


2017. febr. 5. 20:43
 1/1 anonim válasza:
A legfontosabb hogy add magad mindig.Nincs tuti recept,hiszen minden szituáció más.Óvakodj a tuti receptektől.Ami fontos szerintem hogy ne görcsölj a témán,ha most nincs,majd lesz.Azért hogy legyen,mert másnak is van,azért felesleges.Általános dolgokat mondhatok,azzal nem zavarlak össze,de ez minden:vedd észre,ne szégyelld az érzéseid,ha meglátod mosolyogj bátran,dicsérd meg,beszélgessetek,tudd meg mit szeret,tudasd vele hogy te mit szeretsz..innen már elindulhat valami..lényeg hogy mondd ki az érzéseidet!
2017. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!