Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért nem találok párt mert még érintetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Már szeretnék barátot magamnak viszont még semmi tapasztalatom sincs. Lehet hogy ez hátrány és ez miatt "kerülnek" a férfiak? ( tudom hogy nem vagyok lekésve semmiről de azért kezd zavarni a dolog )


17/L



2017. febr. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális fiút aki szeret, nem fogja érdekelni hogy nijcs tapasztalatod, örülni fog h ő vezethet be ennek a rejtelmeibe :)
2017. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy normális fiút aki szeret, nem fogja érdekelni hogy nincs tapasztalatod, örülni fog h ő vezethet be ennek a rejtelmeibe :)
2017. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az voltam :D 17 évesen még. 17 évesen találtam meg az első barátom aki 7 évvel volt idősebb nálam, de ennek ellenére nagyon jól elvoltunk. a kor nem volt akadály semmiben. de ő mondta h fura volt neki érintetlen lánnyal lenni. de minden okés volt a kapcsolatunkban pedig érintetlen voltam ő meg idősebb :D
2017. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatjuk a szűz szót.
2017. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a mai világban az hogy valaki szűz vagy nem ,sokat nem számít és mindig eljön az első alkalom... illetve gondolok itt első szerelem első csók és stb...
2017. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem értékelni kell hogy ilyen vagy, és én nekem se volt még semmi..

17/f

2017. febr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező... Nem vagy egyedül.. A külsőm miatt nekem sem volt még barátnőm, mert senkinek sem vagyok az esete. :/ Barátnőt keresek, csak nem találok.. Hol laksz?
2017. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, hülyeség. Ne görcsölj ezen, nem érdemes görcsölnöd. Próbáld minden napnak megadni az értelmét. :) 16F
2017. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Áuuu, de megráztál, ahogy megérintettelek. :D

Nyuszifül, ez nem hogy hátrány, sokkal inkább előny. Megmutathatnád magad nekem, hátha adhatnék stylist tanácsot :D

2017. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!