Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy mondjátok el otthon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondjátok el otthon ha olyan emberrel akartok találkozni, akit a neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedemnígy konkrétan a neten, de ha valakivel pl. itt dumálni kezdek és tök jól el vagyunk annyira,hogy randira(vagy csak egyszerűen találkozni) hív esetleg. Mindig tartottam ettől, mert mit fognak szólni hozzá, hogy a neten "ismerkedem". 15 éves vagyok:)

Mit gondoltok?



2017. febr. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Anyu-apu este bekapcsolva hagytam a wifit és a magas sávszélesség miatt bejelölt egy ember, akivel megismerkedtem és most találkozni akarok vele a neve Gábor és állítólag 17 nyaralója van szerte a világban így semmit nem dolgozik, de tisztára ugy néz ki mint Brad Pitt sőt iker tesók lehetnének, megszeretném ismerni, elengedtek vele?
2017. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szüleim egyébként viszonylag lazák, de anyum szerint ez a teljesen ismeretlen netes dolog hülyeség.
2017. febr. 11. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak skypeoljatok kezdetben :)
2017. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) Szerintem ne úgy kezdd, hogy neten ismertem meg. Nekem bevált, itt ismertem meg a barátom. Azt mondtam, hogy van egy srác, meséltem róla...már régebb óta skypeoltunk, szóval láttam is őt, mielőtt találkoztunk... És persze első randira ne este menjetek, hanem valahogy hétvégén délelőtt, hogy "ne legyen" bajod, és ne féltsenek annyira. És ne hazudj, mert utána nem bíznának meg benned! Mindent őszintén, és úgy jó lesz:)

Hajrá!

17/L

2017. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet és a mostani páromat is a neten ismertem meg.

Nem kell közölni velük, ha megkérdezik, akkor mond el, ne hazudj, de tedd hozzá azt is hogy skypeoltatok (mert skypeoljatok előtte, anélkül sehova!) és biztonságos. Olyan helyre menjetek, ahol sok ember van, vigyázz magadra.

De anélkül, hogy látnád ne találkozz idegenekkel, mert nyilván nem lehet tudni kivel beszélsz és annak a szüleid sem örülnének. Beszéljetek hosszabb ideig pár hétig-hónapig.


19L

2017. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lazábbak, akkor gondolom nincs vele gondjuk, ha egy nyilvános helyen találkoztok. Ha ez segít megnyugtatni őket, mutasd meg nekik az adatlapját (ezt te tudod, nem ismerem a szüleidet).

30/f

2017. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, persze nem rossz, de egy adatlapra bárki kiírhat bármit. :) Ezért célszerű valamilyen úton-módon webkamerázni vele.
2017. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!