Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet kezdeni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni olyan csajjal aki a "nem akarok komoly kapcsolatot" nyavalygást szajkózza? 23/F

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat szeretnék kapni, nagyon hálás lennék érte. Nem olyat, hogy "mit akarsz egy olyan csajtól akinek nem kell komoly blablabla ribi blablabla" ezek nem érdekelnek köszi.


A barátnőmnek akarom a lányt, nagyon bejön. Igazi királylány 10/11 külsőre, belsőre nagyon kedves okos és hasonló beállítottságúak vagyunk. Engem személy szerint nem érdekel ha szexuálisan szabadosabb nyilván párkapcsolatba ő is hűséges (állítólag), mikor megismerkedtünk és randizgattunk akkor megtudtam, hogy van egy másik bika a képbe akkor azt mondtam neki ,hogy vagy csak velem fekszik le vagy csak velem nem. Mármint értitek mondtam, hogy nekem ez nem pálya így. Akkor belement a régi sráccal megszakította a kapcsolatot mivel állítása szerint velem eddig a legjobb a szex és jobban tetszek neki minden szempontból mint az előző.

Most ilyen szexkapcsolat-barátság szerűben vagyunk.


De mivel nagyon megszerettem ezért innen szeretnék továbblépni lehetőleg mindenképp. Tudom, hogy sokaknak tetszik ez az életstílus megjegyzem nekem is én is ilyen voltam de nem hiszem el hogy nincs olyan nő aki ne vágyna inkább egy igazi társra/szerelemre stb. A szexel zsarolós szöveg mégegyszer nem hiszem, hogy bejönne szóval kicsit tanácstalan vagyok. Egy két haverom szerint akiket beavattam a dologba szerintük csak idők kérdése míg belémszeret a csaj. Én ebbe nem vagyok azért olyan biztos, szeretem ha én irányítom az életemet és nem csak várom hátha belém szeret.


Próbálom érzelgősebbre, komolyabb beszélgetősre venni sokszor a figurát mostanába esetleg egy kis romantikázás is beleférne de nem akarok túltolni vagy ráébreszteni hogy hoppá újabb légy akadt a hálójába. Az ilyen szintű csajokat akik gyakorlatilag bárkit megkaphatnak eddigi tapasztalatom szerint nem lehet romantikával hipp-hopp megfogni. Nála is ez vált be, nem futottam utána, elértem hogy ő akarjon jobban. Legalábbis, hogy ezt higgye.


Kicsit morcos vagyok ezért írtam így de egyébként imádnivaló a lány úgy ahogy van. Ha beledöglök is megszerzem valahogy.


2017. jan. 18. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ebbe bele lehet szarni, de te tudod. Én biztos nem járnék egy ilyen királylány típussal. Főleg, hogy melletted mással is ismerkedett. Úgy hagynám ott, mint a huzat.
2017. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fhuuh,haverom, én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Nekem az eleje sokkal nehezebben indult,mert mi igazság szerint haverkodtunk kicsit aztán lefeküdtünk egymással,utána úgy volt,hogy ez ennyi volt kész. Aztán egyszer elkezdett motoszkálni a fejemben,hogy pedig ez lehetne több, először nagyon tagadott úgymond,de elég nagy volumenű port tudok kavarni és ez nála bejött. Csak hogy még mindig lefeküdt mással is ilyen barátság extrákkalba meg volt egy nyitott kapcsolatszerűsége. Na most jelenleg ott tartunk,hogy csak én vagyok neki és 1 hete együtt vagyunk. Igazából egyszer szerettem egyszer nem,nála ez jött be, sokszor összezavartam,kíváncsivá tettem,aztán valahogy belémhabarodott.


21/F

2017. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor hidd azt, hogy értelmes választ adtál és még véletlenül se értelmezd a szöveget, hogy NEM VÉLEMÉNYRE vagyok kíváncsi az ilyen lányokról, aki ilyen 40 éves szűz és szerinte ez egy fertő az húzzon el innen a rákba a véleményével együtt mert rohadtul nem érdekel. Olyan választ várok amiből építkezhetek és ihletet meríthetek esetleg nálam idősebb vagy tapasztaltabb emberektől. Nem tőled. Pont


2-es köszi a választ. Én azon gondolkodom esetleg bevonok egy 2-ik csajt a képbe hátha féltékeny lesz vagy picit eltávolodok tőle ahogy írtad egyszer szeretem egyszer nem. Csak nehéz lesz olyan csajt találni aki jobb nála, nem is fogok esetleg egy nagymellű szépséget neki ugyanis picike mellei vannak és tudom, hogy azokat nem szereti magán :)

2017. jan. 18. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Meg ha normalisan is akarnal probalkozni... Ha egy cseppet is van onerzete a lanynak, akkor meg a szexkapcsolatot is megszakitja veled, amint meglatja, hogy nagymellu lanyokkal akarod feltekennye tenni. Ha ennyire szuper no, akkor remelhetoleg ezt tudja is magarol es rajon, hogy nalad kb csak jobbat talalhat, ha netan kesobb komolyat akarna.
2017. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A sztori masszívan a tini rovatba való. :D
2017. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

2-es vagyok, a cél szentesíti az eszközt,az,hogy nagymellű lánnyal akarja féltékennyé tenni nem azért van,mert őt akarja,hanem azért,hogy rájöjjön a csajszi,hogy mi a szitu. Én mixer vagyok egyébként,így a féltékennyé tevése a hölgynek véletlenül pont kapóra jött. Barátnőivel ott buliztak ahol dolgozom és hát... a koktél a másik csajon landolt teljes egészében. Ránéztem,aztán mondom "na most akkor még is csak kellek mi ? Minek tagadod" és így kerültünk egyre közelebb és közelebb.


Az nagyon igaz mondás,hogy akkor veszi észre az ember,hogy mennyire fontos vagy neki,mikor nem vagy ott. Ez szerintem Téged is hozzásegít a dolgok sikeres véghezviteléhez! :) Sok szerencsét! :)

2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dícsérj előtte nála rondább, lányokat színésznőket.
2017. jan. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez inkabb tini rovat. Nekem nokent nem kellene olyan pasi, aki massal is flortolget. Ha kellek neki, mondja meg. Ha pedig megmondtam, h csak szexkapcsolat, akkor az csak az lesz. Nem jatszmazom, nem kertelek. Mit csinalj? Hagyd a csajt es keress masikat, aki nem tolja masokkal is. Tudom, "szuzike" vagyok... Viszont ha jo nagyot koppansz es egy csomo idot es energiat belefektetsz, akkor banni fogod.
2017. jan. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Igazi királylány" anyám borogass.
2017. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!