Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16~19 eves fiuktol lanyoktol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16~19 eves fiuktol lanyoktol kerdezem akiknek meg nem volt kapcsolata! Miert nem volt meg baratnod vagy baratod? 17f

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 22:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20F

Koromhoz képest kicsi vagyok, de tulajdonképpen külsőre nincs baj. Ami inkább, hogy nagyon nagyok az elvárásaim, nekem tényleg csak 10/10-es fog kelleni. Ebből sajnos nem tudok lejjebb adni, kevesen tetszenek, így kevésnél próbálkozom, és eddig nem jött be.

2017. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21f vagyok Barátnőm még nem volt de volt 3 lány akihez közelebb kerültem régen smárolás stb volt de elutasítottak . Jelenpilanatban nincs kivel ismerkednem ismét új helyen lakok munka helyemen idős faszik vannak iskolába nem járok barátaim nincsenek .
2017. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért nem volt még barátnőm mert alacsony vagyok és kövér, továbbá nem úgy gondolkozom mint a mostani korombeliek többsége, más dolgok érdekelnek és mások a prioritásaim is, és az értékrendem is teljesen különbözik a társadalmilag elfogadottaktól. 17/F.
2017. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát igazából én eddig még nem éreztem magam elég érettnek egy kapcsolathoz. Viszont ahogy elkezdtem érdeklődni a lányok után rájöttem hogy nagyon kevés olyan van aki nekem bejön vagy lehet hogy én vagyok válogatós. De nekem a belső is számít nem csak a külső. Pedig mondták már mások hogy jó képű vagyok meg kondizok is már 3 éve úgy hogy erősebb is vagyok. Meg ha találkozok egy ismerőssel akit már esetleg régebben láttam mindig kérdezik hogy van e már barátnőm? Mikor mondom hogy nincsen akkor meg meglepődnek :D Pedig amúgy mondhatom hogy jól kijövök a lányokkal is. De eddig mégsem alakult még semmi. Majd remélem hogy ezekután. :)
2017. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt elfelejtettem hogy 16/f
2017. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Túl felénk vagyok, nehezen barátkozom es nem igazan vagyok társasági ember, nem járok közösségi helyekre. Ha mégis történik valami es közel engedek valakit magamhoz, akkor azt mindig ellokom.

Szerintem nem is vagyok szerethető..

2017. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jaj utolsó vagyok, es elfelejtettem hogy 16/l :D
2017. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!