Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan pasi, akinek...

Van itt olyan pasi, akinek főleg pozitívak a visszajelzései a lányoktól (jól néz ki), mégsem volt még komoly kapcsolata? Miért nem volt akkor még kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
A lányok érdeklik, szóval nem meleg, érzelmi intelligenciája is van, és szenvedélyes, törődő az ágyban. Miért nem volt még kapcsolata az ilyen pasinak? Nem is akar? Puszta kíváncsiság. A srác 24 amúgy.
2014. febr. 22. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ėn is ilyen vagyok
2014. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
muter, nagymuter, nagynéném számít?
2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek a tipikus nyuszik. Menj el valahová, és hajts rá 1-2 csajra. Ha félsz, javaslom az idegen városokat, ahol úgyse ismernek, és úgyse fogod őket látni többet. Kezdésnek tökéletes...
2014. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, én is ilyen vagyok. Rosszul érzem magam, ha korlátoznak és belekényszerítenek valamibe.
2014. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok. :D
2014. febr. 22. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én pl. abban a koromban a szakmámnak éltem.
2014. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán én is ide tartozom. Igaz volt pár bnőm, de sose tartott sokáig. Érdekes módon ők azt mondták, hogy biztos sok lány akar velem járni, pedug 1 kezemen meg tudom számolni hány lány akart velem járni (mármint, h ők kerestek meg engem ezzel.)


Szóval nem tudom, én tök rondának tartom magam, pedig azt mondják nem vagyok az, sőt, még nézni is szoktak a lányok 14-től a harmicas korosztályig.

2014. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sokminden lehet az oka. ezt a nők nem tudhatják és nem értik, de megpróbálom elmagyarázni:


1.a fiúkért senki nem verseng, mert az ismerkedés a "férfi dolga" tehát amíg egy férfinak pl heti 10 próbálkozásból van esélye kapcsolatot csinálni, addig egy nőnek hetente ennyien próbálkoznak be. most cska mondtam egy számot, ez sokmidnentől függ.

2.ebben benne van az, hogy a nő belefárad a sok bunkó férfi próbálkozásába, a férfi meg a sok bunkó elutasításba. ekkor a férfi nem próbálkozik. viszont a nőnél még midnig próbálkoznak.

3.jellemhiba. félénkség, és hasonlók.

4.igények. sok férfi nehezen viseli el a mai nők személyiségét. attól, hogy valaki jól néz ki, nem biztos, hogy talál megfelelő partnert. lehet valótlan elvárás, illetve önazonos ízlés. hogy hol a kettő közt a határ, az most mindegy.

a lényeg, hogy úgy látja, a nők 90%a egyforma. azaz a nők 10%ánál tud csak próbálkozni. márha emgtalálja őket. és ez a 10% is csak az ő célkorcsoportja. helyi lehetőségei. és utána jönnek az igáények, mint pl személyiség, külső, ami rengeteg bukási lehetőséget ad. ha intellektuális az illető, akkor szerintem 99%van a belsőn bukik el a dolog.


de szerintem egyzszerűbb ha tőle kérdezewd meg, mint itt kombináljunk.

2014. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!