Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám felhívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni a figyelmét? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány akit nem rég ismertem meg. Kb2 hétig beszélgettünk. Nagyon aranyos kedves. Egy faluban élünk. Meséltem neki magamról. Mivel kicsit ismertebb ember vagyok nagyon meglepődött hogy én rairtam és beszélgettem vele. Zenével foglalkozom. És mondtam neki hogy mit értem el eddig. És hogy mik a terveim a jövőben. Lényeg minden reggel általában ha nem kocsival megyek iskolaba akkor látom. És mondta is hogy örülne neki ha reggel a buszon oda mennek hozzá beszélgetni. De már kb.2 hete nem ír vissza ma nézte meg amiket írtam neki de nem ír és nem írok már neki mert az gáz lenne. Mivel már regényeket írtam azota neki. És szeretném felkelteni a figyelmét mivel nekem nagyon tetszik. Félénk vagyok mivel párszor csalódtam már. És nem szeretnék megint. Előre is köszi a válaszokat. 18/F

#tetszik #nemtudommiabaja
2017. febr. 18. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kicsit egoistának tűnik az ahogy írtál neki? Ha hozzám valaki úgy közelítene hogy felsorolja hogy mit ért el eddig nem akarnék vele többet irogatni.
2017. febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
Miért nem ülsz oda hozzá a buszon beszélgetni megint? (: Akkor rá is tudsz óvatosan kérdezni, hogy miért nem írt, van-e valami baja veled.
2017. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még egyszer megpróbálnék személyesen hozzá közeledni.

Másrészt az első válaszában van valami. Tudom,a pasik szokása,hogy magukat mutogatják,hogy miben jók és ezzel szeretik lenyűgözni a lányokat. Viszont van akinek ez kifejezetten taszító dolog. Én sem szeretem. Főleg amikor úgy vagyok a sráccal,hogy nem is tetszik de nem mondanék rögtön nemet.Ilyenkor elvárom,hogy normális legyen velem és ne rögtön bumm a közepébe magáról és a terveiről.Hanem kérdezzen meg engem,hogy velem mi van,mit szeretnék.

Ha nekem nagyon tetszene egy srác,akivel beszélgettem,akkor tuti nem lenne olyan,hogy 2 hetet várok,hogy megnézzem az üzenetét. Ha regényeket írtál és az se érdekelte,akkor valószínű nem vagy az esete. Ez az egyik legkönnyebb lerázási praktika...

A személyes találkozást viszont nem lehet kikerülni.Lehet azért is írta,hogy örülne ha odamennél,mert biztos előfordult,hogy csak nézted a busz másik végéből egyértelműen,hogy észrevetted.

Próbáld meg még egyszer,kevesebb egóval,csak ráfigyelve. És figyeld a gesztusait,ne legyél túlságosan rámenős.

2017. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.valaszlo. Ő már ismert engem. Én őt nem. És kérdezte azért mondtam el. Nem vagyok egoista maximum egy picit. De szerintem mindenkiben van egy kicsi.
2017. febr. 18. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy gyakorin való kérdésben is sikerült megemlítened a kocsidat, azt hogy híres vagy, azt hogy csodálkozott biztos hogy egy ilyen "híres" ember beszél vele- mintha megtisztelnéd komolyan. Nem csak kis egóról van szó.


Ez olyan mint amikor a kamasz lányok kiírják hogy hány százezerért kaptak ajándékot a szülőktől és tulajdonképpen nincs kérdés csak azért vannak itt mert a környezetüknek már elege van a fényezésből.

2017. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem értem mi olyan nagy szám egy BMW 745-on. Mindenkinek olyan van. És mind ezt azért mondtam el neki mert kérdezte stb..
2017. febr. 19. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!