Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 15 éves lány szeretné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves lány szeretné magára felhívni egy fiú figyelmét, azt hogy tegye?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, én fiú vagyok..

Egy ismerősöm szeretné hogy észrevegye a fiú aki tetszik neki, hogy tegye?

Az olyat hogy "tegye ki a mellét" és társait szokás szerint hagyjuk, köszönöm :)



2016. jan. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne :)
2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Én szimplán csak kedves voltam az adott fiúval.

De amúgy nagyon nem vagyok otthon az ilyenekben, elég visszahúzódó vagyok. Szóval nem csináltam semmi különösebbet.

Viszont mégis összejött valahogy, 2 hónapja vagyunk együtt.

2016. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az a baj ma sok sráccal, ha nincs jó alakod, hosszú hajad és nagy melled, akármilyen intelligens és cuki vagy, akkor se fog rád felfigyelni. :/ Nekem ez a tapasztalatom.

De ha az ismert srác nem az említettek közé tartozik, akkor elég ha csak kommunikálnak. Akár testbeszéd akár más. Például ha testtel akar valamit közölni akkor (ha hosszú haja van) igazgassa, dobja hátra a haját finoman, üljön egymásra vetett lábbal ha teheti. Fontos hogy sokat mosolyogjon, nevetgéljen a barátnőivel, de ne legyen az az idegesítő hahotázás. A mosollyal is óvatosan, ijesztő tud lenni ha valaki túl sokáig vigyorog rád. :D

Ha már jobban ismerik egymást, ejthet olyan dolgokat, hogy pl ha valami dolgot ad át a srácnak simítsa meg a kezét, valahogy próbáljon mindig hozzá érni, de ne feltűnően.

Szemezzenek. Az az odanézek, aztán elkapom a tekintetem bevált módszer évezredek óta. :)

Remélem tudtam segíteni. :)

Privátban még esetleg tudok több tanácsot is adni.

16/L

2016. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igenyes oltozkodes, apoltsag, noiesseg, apro celzasok, utalasok..
2016. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!