Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem párkapcsolatra ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párkapcsolatra ha eléggé csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Egész életemet megkeseríti a kinézetem.Az arcom egyáltalán nem esztétikus,kifejezetten csúnya.Sportolok,járok minden nap futni,szóval próbálok tenni a külsőmért,mégis folyamatosan rosszul érzem magam az arcom miatt.16 évesen még nem volt semmilyen párkapcsolatom és ez kezd elszomorítani mivel szinte minden más barátnőmnek volt.Mit tudnék tenni hogy jobb legyen a helyzet?16/L

2016. aug. 18. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mosolyogj és ne agyalj ezen. Ja és legyen jó a humorod.
2016. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Ne aggódj. Nincs csúnya lány, csak kevès alkohol!
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem vagy elégedett az arcoddal szerintem próbálkozz meg sminkkel és egy új frizurával, ezek rengeteget tudnak dobni a dolgon, azért mert végképp ne szomorkodj, hogy nem volt nem mentél még végig a fél városon 16 évesen :)
2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez egoistának hangozhat de jó stílussal és nem csúnya arccal nekem sem volt még :) 16L
2016. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fruzs33 ***** válasza:
Kislány! Önbizalom! Ez a kulcsa mindennek
2016. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod szoktak mondani hogy a kulso nem minden... onbizalom, jo humor, kedvesseg :)
2016. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Firedoom ***** válasza:

Errol egy iskola tarsam jut eszembe...

Osztalytarsaim szerint lo arca van. Szerintem az egyik legcukibb lany akit eletemben lattam (meg a korotok is egyezik xd) :3

Ev kozben csinalt maganak egy uj frizurat, folyton mosolyog, normalis ruhakban jar (farmer, polo). Tudom, hogy ezek nagy resze nem mindenkinel elony, sot! Viszont mindig lesznek olyanok akiknek tetszeni fog. Es ez a helyzet nalad is. Ne akarj mindenkinek tetszeni, annyi a lenyeg, hogy tovabbra is sportolj es mosolyogj!

2016. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj mások miatt megváltozni! Egyszer úgyis megtalálod aki úgy szeret ahogy vagy! Én se nézek ki jól, sőt, szerintem nem nézek ki jól de ez van. Én nem fogok ezen bánkódni. Tudom, ez nem ide tartozik, de ha van kedved írj, szívesen beszélgetnék :) 19f
2016. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!