Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem így párkapcsolatra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval, az van hogy itt vagyok lassan 17 évesen, de még nem volt pasim meg semmi. Nincs sok barátom, de az a kevés aki van legalább igazi, és nem csak kihasznál. Lehet hogy ez az én hozzáállásomon is múlik, de a legtöbb osztálytársam irritál, annyira sekélyesnek érzem a viselkedésüket, így meg se próbálok jóban lenni velük. Bulikba se nagyon járok, 1-2 havonta egyszer kb. Kinézetre szerintem nem vagyok egy bányarém, sőt néha kifejezetten szépnek találom magam. Bár kicsit teltebb vagyok, még a normális kategóriában van a BMI-m, ezenkívül 177cm magas vagyok. Miért nem kellek a fiúknak? Azért mert nem vagyok olyan vékony, vagy a korosztályomban is vannak olyanok akiknek a teltebb lányok tetszenek? Most nagyon elkeseredtem, a szüleim is a szememre vetették hogy itthon vagyok és sorozatokat nézek ahelyett hogy "élnék", de nem értik hogy egyerűen nem történik velem semmi, és így inkább a sorozatokhoz menekülök. Lesz így valaha barátom? Köszönöm, ha végigolvastad és válaszolsz:)
2016. okt. 2. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hh nem? És met teszel annok érdekében hogy igen? Nem is kell hogy sok barátod legyen, mert nem fontosak az ismeretség viszont nem hátrány de azok ugye csak ismerősök. Nem csak osztályon belül kereshetsz magadnak valaki keress idősebbet akkor hátha az jó. A BMI nem pont egy jo dolog mert a sulyoddal foglalkozink és semmi ilyat nem visz figyelembe hogy te zsír vagy izom vagy és hogy ha pl tulsulyos vagy az azért meg 120k háj vagy vagy 120k izom. A 177 elég jó magasség arra lehet építeni. Ne vonj le elhamarkodott következtetéseket hogy nem kellesz nekik mert biztos vagyok benne hogy nem így van és többnek is tetszel csak még nem nyitottak feléd és vagy félnek. Mit értesz azon hogy nem vagy olyan vékony, mennyire telt? Abban igazuk vana szüleidnek hogy ebben a korban kikáne még tombolnod magad mert ahogy öregszel egyre kevesebb időd lesz rá ennyira szabadon mint most. Hát tegyél érte hogy történjen. Igen lesz barátod csak valószinüleg neked se lesz mindegy hogy egy olyat kapsz amilyet szeretnél vagy olyat amilyen marad.
2016. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztosan lesz, ne szomorkodj emiatt! Szerintem nem veled van a baj. Attól függetlenül, hogy nem vagy buluzós típus, még eljárhatnál valahova. Pl sportolni, szakköre meg hasonlók.
2016. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy nem vagy az a alacsony se ami áltba a pasiknak bejön... és azt mondod inkább teltebb vagy valakinek ez jön be de, az igazság az hogy a teltebb nők terén a férfiak az olyat keresik akik formásak szval nem ez a zsírosan telt, hanem a kondi termi szépen kidolgozott, guggolós lábazós telt csajokat csipázzák. Azt javaslom kezd el edzeni, állíts magadnak össze egy jó étrendet, már egy jó étrendtől sokat fogyhat az ember. Hanyagold a szénhidrátot, kardiózz, járj futni, terembe vagy csak úgy. Hidd el a terembe mindenki leszar nem foglalkoznak veled hogy hogy nézel ki nyugodtan mehetsz és egy fél év múlva szerintem meg leszel elégedve ha mindent jól csinálsz. "Aki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé."
2016. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak én animéket nézek,nem értem mi a gond ezzel..:D

Ja és nyugi, mert úgy is lesz valaki, akinek te leszel a tökéletes, szóval biztos lesz valakid..csak legyél türelmes.😉

2016. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3-as; ha valóban ilyen az átlag igény, akkor átlagon felülit kell keressen, nem pedig erre a szintre süllyedni. De a szöveg végi idézettel egyetértek. (Csak az előtte lévő sületlenségekkel nem)

Ha így érzi jól magát a bőrében, ha Neki ez tetszik, akkor olyat keressen, aki szintén ezt szereti benne. Persze aktív (nem versenyszerű) sport, és az annak köszönhető - még ha továbbra is kicsit teltkarcsú - egészséges, sportos test sokkal vonzóbb, mint a vézna modell alkat, pláne, a lusta, elhízott, elhanyagolt. Ezek a manapság divatossá váló (instagram is tele van már ilyen magamutogató nyomorultakkal) konditermi őrület meg kimondottan visszataszító. Nagyseggű, vastag (nem sportoláshoz szükséges izomzattól duzzadó, hanem szándékosan ilyenre formált) combú, csücsöri szelfizgető műnők... hát ezek max a hasonlóan agyatlan, konditeremben pózoló divatmajmoknak jöhet be. 177cm meg magas lenne? Ne már! Nekem pl 180cm az ingerküszöböm (vagy nagyon minimum 175, de az alatt semmiképp) - és ezzel azért nem vagyok egyedül. Ha pedig amúgy nem jár bulikba, nem is küldeném el... leszámítva, hacsak valami gyors tűzoltásra, vagy pár napos/hetes kalandra vágyik.

De a korábbi felvetéseket megfontolnám. Érdeklődési körödnek megfelelő sportok/klubok, esetleg üzletek (bár már kb mindenki online filmezget, azért biztos vannak még, akik zene/film boltokban lapozgatnak a DVDk közt - csak oda kell lépni a kiszemelthez és az általa épp nyálazott műsort véleményezni - lehetőleg ne rögtön izomból lehúzva azt XD).

2016. okt. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!