Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lesz barátnőm? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz barátnőm? Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok akinek nincsen barátnője, és még sosem volt. Életemben egyszer ölelt meg csak egy lány, de később ő elköltözött. 14 éves koromban voltam először igazán szerelmes egy lányba, sosem mondam meg neki az érzéseimet mert egy félénk hülye gyerek vagyok, szért csak plátói szerelem volt. Azért ért végett a plátói szerelmem mert az a lány elballagott az akkori iskolából, egyébként pedig szerintem most is szerelmes lennék belé. Mindig egy olyan lányról álmodtam, aki olyan csendes, aranyos, kedves, érzelmesebb, sírósabb tipusú, nem érdekli a buta média, meg az ilyen hülyeségek. A legtöbb lány már 15 éves korára elveszíti a szüzességét (és legtöbbször nem is szerelemből) sajnos...Minden nap este az elalvás előtt arra gondolok, hogy milyen jó lenne ha lenne barátnőm, elmennénk egy szép erdőbe sétálgatni, meg ilyen romantikus helyekre mennénk...sajnos ilyenkor mindig egy kicsit sírok. Próbálok minden nap erősen tűnni, de már sajnos nem mindig bírom, volt olyan, hogy majdnem csak úgy elsírtam magamat (lehet, hogy a magány miatt, vagy nem tudom). Ha kijár ezeknek a divatb.u.z.i hülye gyereknek, (akikben semmi férfiasság sincs) a szerelem, már 13-14 éves korukban van batátnőjük...nekem pedig életem nagy része egy szenvedés volt, és még azt sem érdemlem ki, hogy legyen barátnőm. És szerintem sosem lesz olyan barátnőm, akiről mindig álmodok, mivel nem vagyok egy átlagos ember (de aztán lehet, hogy az vagyok, és csak én gondolom másképp), és már a legtöbb lánynak van barátja, és nem kellenék egy lánynak sem.

Köszönöm szépen, hogy végigolvastad, telefonról írtam, bocsánat az esetleges helyesírási hibákért.



2017. febr. 20. 10:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%
Ne add föl, ha így folytatod hamarosan lesz!
2017. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen dolog, a szerelemben nincs realitás, se logika, bárki,bármit mond.

És ne irigykedj akiknek van csajuk, neked is lesz, csak olyan helyen kell lenni, ahol összetudsz vele jönni.

2017. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Lehet azert nincs baratnod mert vannak olyan lanyok akiknek nem jon be ha valaki fiu letere eleg siros tipus viszont ez nagyon aranyos amit irtal szerintem nem sokara lesz baratnod!
2017. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
tényleg aranyos lehetsz csak a lányoknak nem az arnyos fiúk jönnek be :D
2017. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én nem vagyok irígy, csak nem értem, hogy miért van nekik,és nekem miért nincsen :)
2017. febr. 20. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még barátom, de ettől egyáltalán nem érzem kevesebbnek vagy lemaradva magamat. Hidd el, megfogod majd találni a megfelelő lányt, aki remélhetőleg olyan lesz, mint akit elképzeltél és önmagadért fog szeretni. 16/L
2017. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Azért mert azok a 13-14 éves fiúk rámenősebbek, jobbnak gondolják magukat ezért van önbizalmuk. Lehet, hogy neked kevesebb van (bár nem ismerlek, de amit leírtál abból feltételezni tudom), de ezen is tudsz változtatni, sok lánynak a kinézet is számít, azon is tudsz változtatni, mondjuk ha a saját bőrödben érzed jól magad, a nem annyira divatos ruhákban ne változtass rajta. Kezdj te elsőnek egy lánynál, mert szeretik, és ha ezt meg is valósítod amit most leírtál, rövidesen lesz barátnőd! Sok sikert! ;-)
2017. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajnos ennyi idősen elég nehéz olyan barátot/barátnőt találni, aki tényleg komolyan gondol egy kapcsolatot. Ne bánkódj, előbb-utóbb te is találni fogsz egy normális lányt! Szerintem középsuli után érdemes igazi kapcsolaton gondolkodni, én legalábbis úgy láttam csak nagyon kevés ember érett hozzá ilyenkor.
2017. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

17 éves lány vagyok..

Ha kapcsolatot szeretnél az a legfontosabb hogy ne keresd!! Jön magatól, ne izgulj ezen.. És foglalkozz többet magaddal lehet vannak még olyan dolgok amiken változtatnod kéne vagy olyan dolgot kéne csinálnod amit igazán szeretsz, elősször ismerd meg önmagadat az a legfontosabb.

Én sokat szomorkodtam 9.ben mert félénk voltam és nem baratkoztam az osztálytársaimmal és mindenféle dolgot beképzeltem, hogy nem birnak, vagy csúnya vagyok vagy gáz stb de aztán rájöttem hogy semmi bajuk sem volt velem csak beszélgetnem kellett volna és jobban megnyilni, és nem állandóan azon gondolkodni hogy mások mit gondolhatnak rólam..ezzel fel is hagytam és mióta nem foglalkozok azzal hogy legyenek barataim azóta rengeteg lett,és nem csak haver félék hanem sok fiú is volt akik kapcsolatot is szerettek volna szoval már alig tudtam választani és már aztán nem is választottam mert kicsit elegem is lett belölük és nem is éreztem semmit se irántuk.. aztán eltelt egy kis idő és kicsit magányosnak éreztem magam és vártam hogy irjon valaki, vagy találkozzak valakivel aztán igy persze senki jelentkező sem volt aztán felhagytam a 'kereséssel' aztán csak igy a semmiből ismerkedtem meg egy fiúval akivel most éppen együtt vagyok..:)

De eközben elkezdtem foglalkozni magammal is és olyant csinálok amit igazán szeretek és ez erősebbé is tett lelkileg.. ezt egy hasonlatnak szántam igaz hogy nem teljesen hasonlit arra amit irtál de azért részben igen..a lényeg az hogyha keresel valamit akkor általában sose találod meg, de ha nem keresed akkor megtalálod.. persze nehéz arra gondolni hogy ne keresd ezért is mondtam hogy foglalkozz többet saját magaddal :)

Ja és hogyha megtetszik egy lány nyugodtan közeledj felé, mi lányok nem nagyon szoktunk közeledni vagy elhinni hogy tetszünk egy fiunak ugyhogy legyél bátrabb :)

2017. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #9es, és köszönöm az összes többi válaszolónak :)
2017. febr. 24. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!