Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mit gondoltok rólam? Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég sok ilyen kérdés van, képet nem rakok fel, de próbálom rendesen leírni magamat.



Külső:

177 cm magas vagyok, szürkéskék szemmel, váll alattig érő barna hajjal. Igazából nagyrészt fekete ruhákat szoktam hordani, de a színeseket sem vetem meg, A sminket utálom, még szempillasprirált sem szoktam feltenni, legfeljebb ünnepségen. Inkább a sportosabb ruhákat részesítem előnyben, de persze ha színházba vagy valami elegáns helyre megyünk, akkor igyekszem kiöltözni. Az a baj, hogy lányosnak egyáltalán nem mondanám magam, nem vagyok pálcikavékony és elég széles vállam is van.



Belső:

Na akkor, először is, nehezemre esik a jobb tulajdonságaimat leírni, mert világ életemben önbizalomhiányos, visszahúzódó voltam, nem szeretem, ha rólam beszélnek. A barátaim bármikor számíthatnak rám, bár az egyik barátnőm nagyon gyerekes, mindenen röhög, és már nem egyszer idegesített föl.


Az a baj, hogy nagyon sokat adok más emberek véleményére és bár igyekszek rajta változtatni, eddig még nem nagyon ment, lehet, hogy emiatt egy kissé üldözési mániám is van. Anyáék mesélték, hogy már kiskoromban is utókkal játszottam babák helyett, ezért most is rajongok az autókért, autóversenyekért, igazából minden fiús dologért(foci, harcművészet, stb.).


Nem vagyok jó tanuló, de rossz se, kb. 4-es, de igyekszem javítani. Jövőre fogok még egy nyelvet tanulni, így már három idegen nyelv lesz: német, angol, olasz. Angolból jövőre fogok nyelvvizsgázni, különtanárnál tanulok, de ennek ellenére ebből szeretnék érettségizni is.

A jövőről igazából nincs konkrét elképzelésem, de azt tudom, hogy milyen irányban fogok továbbtanulni.


Szeretek sütni, nem tudom, hogy ez mennyire pozitív. Egy kapcsolatban hazudnék, hogyha azt mondanám, hogy nem számít a külső, mivel nem tudnék olyannal együtt lenni, aki nem jön be külsőre. Ideálom nincs, mert már megtapasztaltam, hogy úgyis egy olyan fiú fog tetszeni, aki ennek az ellentéte. Szerintem a kapcsolat alapja a bizalom, az őszinteség, meg persze az ölelés, mert eléggé szeretethiányos vagyok.


Őszinte vagyok, de azért nem annyira, hogy valakinek az összes rossz tulajdonságát az orra alá dörgöljem. Hűséges vagyok, akit egyszer megszeretek, azt nagyon nehezen tudom elengedni. Mostanában azt is észrevettem, hogy egy kis cuki vagy szomorú dolgon is rögtön sírva fakadok.



Rossz tulajdonságok:

Hú, hát eléggé féltékeny tudok lenni és a barátaim azt is mondják, hogy hisztis vagyok, igazuk van. Próbálok vidám lenni, de ez se mindig sikerül, néha inkább csak magamba fordulok, bár nem szeretek egyedül lenni.


Azt hiszem, hogy elég sok mindent leírtam, de ha még valamire kíváncsiak vagytok, akkor megírhatjátok hozzászólásban. Ezt a kérdést nem azért írtam ki, hogy mindenki dicsérjen, hanem azért, hogy megírjátok, ha kéne valamin változtatnom, a személyes véleményetek érdekel. És még ha nem baj, akkor megtippelnétek a koromat is a szöveg alapján? Bocsi ha hülye kérés. Szép napot! :)



2017. febr. 4. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Az írási stílusod alapján nem tűnsz butának, ez jó. Amiket leírtál, azokkal nincsen gond. Szerintem 16 vagy.
2017. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hoppá, csak a kérdésre nem válaszoltam. Tennék egy próbát akár, ha élőben is szimpatikus vagy.
2017. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezek alapján igen
2017. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is kb. 15-16 éves lehetsz.

Megmondom őszintén, én a lányos lányokat szeretem, szóval lehet, hogy jól kijönnénk egymással, de csak mint barátok. Nem gondolom, hogy párkapcsolatban illenénk egymáshoz. Hiába vagyok én is megbízható, érzelmes, szeretethiányos, és hiába szeretek ölelkezni, úgy gondolom, hogy hiányozna az az érzés, hogy egy lányos lány van mellettem. Engem nem izgatnak a harcművészetek, autóversenyek egyáltalán, szóval kétlem, hogy sok közös dologról tudnánk beszélgetni. Sajnálnám azért a dolgot, mert jól nézhetsz ki, tetszenek a hozzád hasonló alkatú lányok. :)

2017. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Tobb okbol is, viszont baratnak akivel lehet beszelni jo lennel
2017. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én egészen biztosan összejönnék egy ilyen lánnyal kifejezetten tetszik is ha külsőre picit vállas (ezt nem tudom megmagyarázni miért :D) ha nem vagy kövér egészen biztosan megpróbálnám egy ilyen lánnyal biztosan jól ellenénk :) 17/F
2017. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezek alapján igen, összejönnék :)


15/F

2017. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én lazán összejönnék :DD 18/f
2017. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet összejönnék. lehet nem, ahhoz ennél sokkal jobban meg kelenne ismernem :D (egy ember megismeréséhez egy élet is kevés)

A leírás alapján 17 körül lehetsz :D

2017. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezek alapján igen-t mondok :D
2017. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!