Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit szeretek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek? (többi lent) SOS

Figyelt kérdés
Én szeretem azt a lányt nem tudom elfelejteni. Mindig hangosan köszön ha lát és ekkor a szemembe néz mondja a becenevemet is. Másoknak egy szia vagy helló megy. Szülinapjakor egy tábla csokit vettem neki de mivel versenyen voltam nem tudtam neki átadni gy egy kicsit késtem ezzel de amikor átadtam megölelt és azt mondta hogy így is nagyon cuki vagyok. Ha a lánynak már korábban elmondtam mit érzek iránta de azt mondta hogy van barátja már egy ideje, de most nem rég szakítottak. Évek óta ismerjük egymást. Hogy közeledhetnék hozzá?Próbálkoztam már más lányoknál ott egy percig sem aggódtam semmitől, de azokat nem éreztem komolynak. Nála meg ha látom mindjárt összesek. Mit tudnék tenni?
2017. febr. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele ne köszönj csak hosszan néz a szemébe!
2017. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem bunkóság?
2017. febr. 20. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy! Miért lenne az?! Közeledj hozzá!!!
2017. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) beszélj vele

2) nevettessd meg

3) mondd hogy szép a mosolya

4) hívd el randizni még aznapra, [hogy ne legyen ideje gondolkozni, kombinálni]

5) a randin csókolózzatok [a "csak barátok"-at z különbözteti meg a baráttól, hogy a friend zone-ban lévők sosem csókolóznak]

2017. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
huh ez gyors de frappáns!:)
2017. febr. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!