Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy 17 éves fiú haverom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves fiú haverom, miért talál nehezen párt?

Figyelt kérdés

Közöttünk Ő csöndes, nyugodt típus. Jó lelkű, otthon sokat segít.

Nem jár el szórakozni, maximum mozi, séta.

Átlagos romantikus srác, nem csúnya.

Igaz nehéz így párt találni, de akik lettek volna neki, azoknak ez kevés.

Miért baj az ha valaki a nyugodt, megbízható életet szereti, és nem a pörgést?



2017. febr. 22. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem k.vák között kell keresgélni. Egy rendes lánynak megfelelne a haverod. Apum is hasonló volt, mégis talált feleséget. Méghozzá nem is akármilyet. Szép, házias, hűséges asszonyt.
2017. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligens emberek nehezebben találnak párt.
2017. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért egy felnőttnek könnyebb szerintem.

Többnyire fiú iskolába járunk, onnan haza, nem sok inger éri, és a megfelelő párt nehéz így megtalálni.

2017. febr. 22. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
a nők a "vagány" csávókra buknak többnyire... aztán persze lesnek miután megdugta otthagyja... ja kérem, ez a "vagányság" része
2017. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Én is hasonló vagyok, csak néha hülyéskedek, ha megívnak valahova van hogy elmegyek és vonzanak az extrém dolgok, de én is rendes vagyok, és legtöbbet én is csak nyugodtan ülök itthon, és olyan témákat olvasok amiről kb ciki beszélni de én leszarom mások véleményét..

Amúgy ez a 69%-os válaszadásom valami célzás?

2017. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ezt úgy hívják, hogy unalmas társaság :D
2017. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os:

A baj az, hogy a lányok összekeverik az unalmast a kiszámíthatósággal. :D

De ez az ő bajuk...

2017. márc. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!