Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti összejönnétek olyan duci lánnyal aki nem akar fogyni hanem még hízni?

Figyelt kérdés
Hogy miért az bonyolult, de családi beszólások meg egyéb dolgok miatt. Baj ha még ducibb akarok lenni? 15/L

2017. febr. 22. 19:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
83%

Komolyan, lesokkoltam a válaszoktól.

Én meg itt diétázom??:-P

2017. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi csak trollkodnak:D Hülye kérdésre hülye válasz.
2017. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért trollkodnának?

Itt egy kép, direkt külföldi, hogy olyan legyen rajta akit remélem senki nem ismer.

[link]


Nekem nagyon bejön az a hátsó csaj és fogadni merek a legtöbben azt mondanák rá kövér dagadék, pedig szerintem szexy molett.


Magad nevében nyilatkozz ki trollkodik!

2017. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
66%
Én összejönnék, imádom a duci lányokat. 15/F (nem trollkodom)
2017. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
59%

Mennyire komolyak ezek a válaszok?

Ha lenne olyan srác, akinek ez tetszik, én nem bánnám ha hízok, elegem van a diétából.

De attól félek, ez csak szöveg...

17/L

2017. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én komolyan imádom a nagyon molett lányokat, nekem ez bejön. Egyébként, mielőtt elítélnétek hogy biztos nem kapok mást, stb., intelligens, sportos alkatú srác vagyok. Csak egyszerűen ez az esetem :)
2017. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!