Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány csendes, nagyon nehezen nyílik meg, keveset beszél?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen vagyok és eddig emiatt nem jött össze velem senki, mert azt mondták, nem lehet velem beszélgetni. Ez teljesen elvette az önbizalmam, tudom, hogy soha nem fog senki megszeretni, ha ilyen vagyok. Már nem is merek senkivel találkozni, mert félek, hogy csalódást okozok. Pedig van amúgy érdeklődési köröm, csak valamitől félek és ez gátol egy kapcsolat kialakításában. Meg úgy mindenben. Mit csináljak? 18/L
2013. dec. 9. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
legyél bátor.
2013. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled :)

Én ilyen lányokat keresek mert velük jól érzem magam.Én csendes típus vagyok.Így jobban átérzem a dolgokat.Lány vagy.Akad rád bőven fiú.Valakinek tetszeni fogsz úgy ahogy vagy.

20f

2013. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akadna, ha nem rontanám el mindig a hülyeségeimmel. :(
2013. dec. 9. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan.Nem hülyeség csak védelmi reakció.Engedj egy kicsit
2013. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem zavar,de ha abszolult üres,és átlag alatti....annak az elején megmondom,hogy bocs,ez így nem fog működni.
2013. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az ami gátol?

Ha nagyon nem mersz beszélni,akkor csak legyél csöndben és mosolyogj.Ez is hatásos lehet :D

2013. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna


22/F

2013. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!