Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendesebb fiúknak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendesebb fiúknak hogy sikerül barátnőt szerezniük? Bármilyen tanácsot megköszönnék ismerkedés/beszélgetéssel kapcsolatban, mert évek óta nagyon zavar ez a probléma.

Figyelt kérdés
Sok fiút ismerek, aki nem az a nagydumás (mint én sem), és szűkszavúbb, de mégis van barátnőjük, nekem viszont sosem volt pont emiatt.(nem vagyok csúnya több lánynak tetszettem). Akkor mégis mi tetszik meg a lányoknak az ilyen fiúkban ? Mert ugye randin sem beszélnek annyit, mint mondjuk mással, pedig a lányok nagy része a nagydumásokat szereti, aki még mellé vicces is meg minden. Sajnos emiatt keveset járok társaságba is, mert mindig úgyérzem sosincs jó témám, amit felhozhatnék.

2014. nov. 29. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Sorstárs,csapj bele!(pacsi)Abszolút ilyen vagyok.Alkohollal próbálom kompenzálni a lemaradásomat.:(
2014. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el erre nincsenek konkrét tippek. Én is ismerek totál kuka fiút de külsőleg bejövős, vagyis van csaja, tehát, hogy totál kuka kevésbé hátrány, de viszont tetszhet neki.
2014. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :D csendes, visszahúzódó vagyok, bulizni sem járok, kevés a barátom, népszerű sem vagyok, viszont akik ismernek azt mondják, hogy szerethető vagyok, aranyos és kedves, és nem vagyok csúnya
2014. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, alkohol után nyitottabb vagyok én is, de tuti nem ez a megoldás (szerintem), mert ennyi erővel egész nap vedelnem kellene "ki tudja, mikor találkozok ma valakivel" :D


# 2/2 A kinézet is számít, de szerintem nem sokat ér, ha egyszerűen unja melletted magát a lány. Nem nagyképűség, én sem nézek ki rosszul, de többször kaptam már azt a mondatot lánytól(persze nem randin, olyan még nem volt :DD ), hogy "mért vagy ilyen csendes" na ezek után annyit sem jártam el, mint előtte, ettől a mondattól rettegek azóta.

2014. nov. 29. 21:42
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdezz, és hagyd hogy a csaj beszéljen, figyelj hogy úgy fogalmazz hogy ne tudja egy igennel vagy nemmel letudni hanem fejtse ki, ha visszakérdez válaszolj, de figyelj hogy ne legyen olyan mint egy vallatás.
2014. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy nektek van élettapasztalatotok?


Miről is beszéljek a lányokról? Hm? Az érdekes témájú könyvről, amit a legutóbb olvastam? A belföldi utazásaimról, amit fillérekből oldok meg barátok és ismerősök segítségével? A nyári kalandjaimról, amik különböző városokban dolgozva történnek? A testedzésemről? Az érdekes hobbijaimról, amiket állandóan végzek? A nézeteimről az élet különböző fontos területein? A bulis élményeimről, amikre egyedül járok társaság nélkül, de mindig történik valami érdekes?


Lehet azért nem tudtok mondani semmit, mert beszűkült, szürke, hétköznapi életet éltek szinte sosem kimozdulva sem fizikailag, sem mentálisan abból a közegből, amiben éltek.

Ha a fentiek hiányoznának az életemből, valószínűleg én sem tudnék mit mondani soha.


21/F

2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

mi neten ismerkedtünk meg a barátommal (én írtam rá), és nagyon sokáig nem találkoztunk, mert félt, hogy nem tudna mit mondani, mert ő nagyon csendes és alig beszél

aztán 1 hónap folytonos beszélgetés után találkoztunk, kimentünk sétálni, iszogattunk és úgy valamivel könnyebb volt :)

több, mint 1 éve vagyunk együtt, és szerintem nagyon sokat változott ebben, ahhoz képest, hogy az elején alig beszélt, most meg van, hogy folyton mondja :D


és nekem pont ez tetszett benne, hogy nem mászott rám, meg játszotta az eszét, hanem megmondta, hogy valójában félénk meg stb

én imádok beszélni és nekem sokkal jobb egy csendes fiú társasága, mint olyané aki teljesen elnyom maga mellett és az idióta dumáját meg a vicceit kell hallgatnom :)

16L20F

2014. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yoshidasan válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális-e még, vagy találtál-e már barátnőt, de azért leírom a véleményem. Szerintem ebben az esetben tényleg fontos a külső, mert ha a dumáddal nem kelted fel az érdeklődést akkor valami mással kell. Egyébként meg tegyünk különbséget a "kuka" és a csendes között, mert aki kuka annak nincs mondanivalója, aki meg csak csendes, nem ő a hang a társaságban, az még lehet értelmes, akivel randin lehet beszélgetni, mert ott kettesben vagytok. És az egyik válaszoló meg írta, hogy biztos nincs miről beszélned mert nincsenek kalandjaid vagy nem mozdulsz ki.. Hát ez is lehet téma, de pl szerintem ez unalmas, engem sokkal jobban érdekel az ha mondjuk egy fiúnak vannak érdekes gondolatai, véleménye a dolgokról, azzal lehet igazán beszélgetni. Szóval valami biztos érdekel, valamiről csak tudsz társalogni a randin.


17/L

2015. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/8 Hát tavalyi a kérdésem, azóta elég sokat változtam. Elmertem végre menni egy randira, és 1000x jobban sikerült mint vártam, végigpofáztuk az egész délutánt, sétáltunk stb. Bár eleve úgy mentem oda, hogy "na ez most rohadt jó lesz vágjunk bele" és így is lett, szóval sokat számít a gondolkodásmód, meg a hozzáállás, erre rájöttem 1 év alatt :) Tavaly felesleges lett volna elmennem rá, mert ismerem magamat, hogy akkor még nem lettem volna rá képes. Meg igen, ha több minden történik az életedben nyilván több mindenről lehet beszélni, és tudom, hogy van még hova fejlődnöm, hogy jobb ember legyek én is, de már alakulóban van :D
2015. aug. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!