Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég régóta foglalkoztat ez a téma, mivel sehogy se jön össze a csajozás. 19 éves létemre nem hogy barátnőm nem volt, de még nem is csókoltam meg senkit, lett volna rá esélyem, de nem tettem meg mert nem mertem. Az iskolánkban alig van csaj, haveri körömmel nem járunk el bulizgatni, szóval ezek a lehetőségek jelenleg nem adottak, a városban meg nem járok sokat. Személyiségileg humorosabb, vidám ember vagyok, ha kell könnyen ismerkedek, de valahogy lányokkal mindig nehezen ment, randik előtt mindig görcsöltem. Ha valakinek lenne ötlete, vagy tudna segíteni, azt megköszönném! Értelmetlen kommentek jöhetnek, max nevetünk rajta:D



2017. márc. 5. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még egy kis infó: Van pár pattanásom, de kezdenek eltűnni, nem vagyok egy nagyon vékony típus se, de az az átlag súlyú se, és ez a kettő zavar is engem azt tudom
2017. márc. 5. 22:27
 2/7 anonim válasza:
Ha könnyen is tudsz ismerkedni akkor nincs önbizalmad?
2017. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, lehet a kettő nem zárja ki egymást, vagy de, de egyszerűen ha egyik ismerősöm bemutat valamelyik csaj ismerősének, akkor szinte meg se merek szólalni, vagy ha el kezdek vele beszélgetni, annyira nem tudom, miről beszélgessek vele, hogy a beszélgetés belefullad jó pár kínos csendbe
2017. márc. 6. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat tettekkel lehet növelni. Eltervezni, létrehozni, azaz sikert elérni. Ez növeli az önbizalmat.
2017. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek az elengedhetetlen kellékek a biztos sikerhez?:)
2017. márc. 6. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos siker nincs, arról ne is álmodj. Ki kell hoznod magadból a maximumot, s ez jelentősen megnöveli az esélyeidet.

Visszatérve az önbizalomra. Azt nem úgy kell elképzelni, hogy most elhatározom, és akkor több lesz. Az önbizalom akkor jön meg, ha azt látod, hogy sikerülnek a dolgaid. A csajok is azért szeretik az egészséges önbizalommal rendelkező pasikat, mert ők a sikeres példányok. Attól van önbizalmuk.

2017. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálok erre a felfogásra "átállni" :)
2017. márc. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!