Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok odamenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok odamenni egy lányhoz aki tetszik nekem? Mit mondjsk ha nincs közös témánk?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy menjek ida ahoz a lányhoz aki tetszik nekem. Az a gond h elég gyakran a baráátnöivel van és ezért sem tudom mit kéne leginkább mondani.

2017. márc. 15. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például kipróbálthatod,hogy kezdetben csak köszönsz neki,ha elmentek egymás mellett.Vagy ami habár nem túl jó,de egy próbát megérhet,hogy online veszed fel vele a kapcsolatot,picit beszélgettek(jobb esetben) ,majd megkérded,hogy össze tudnátok-e futni valamikor. Ha bátor vagy,akkor simán odamész hozzá,s megkérdezed,hogy van-e pár perce stb.
2017. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bátortalan vagy akkor próbáld csak meg az online modszert, egyébként a csajok nagyon értékelik ha a csávó személyesen megy oda. Én pl. ugy mentem oda, hogy nem látta- e xy-t de a lényeg nem a kérdés volt hanem a reakciójaa mikor velem beszél. Mosolygott meg minden, tehát próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit. :D


Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira akkor írhatsz privátban.


17/f

2017. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom hogy nagyon nagy pozitívum ha odamész a lányhoz aki tetszik. Ha a barátnőivel van mindenkinek köszönsz és megkérdezed van-e egy pár perce. Ha egyedül van bármilyen apró hülyeséggel odamehetsz hozzá. Ha nagyon félsz akkor interneten keresztül vedd fel vele a kapcsolatot. De személyesen szerintem sokkal jobb.
2017. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?:)
2017. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindketten 16
2017. márc. 15. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó ha odamész hozzájuk hogy nem-e látta x-t vagy az egyik tanárt. Ezt megteheted a barátnői előtt is. Ha ő válaszol akkor mond neki hogy "köszi lógok neked egy kávéval/csokival" és elmentek a büféhez ketten akkor tudtok beszélgetni. Nálam a párom ezt játszotta be időközönként és volt hogy suli után elmentünk sütizni és azután folyton taliztunk :D
2017. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!