Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik a suliba egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a suliba egy lany de nem merek odamenni hozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjuk ott hogy en nagyon felenk vagyok ilyen teren es nem merek\szeretek odamenni lanyhoz mert felek hogy korberohog vagy kicikiz es rolam fog szolni minden hogy en ilyen vagyok meg olyan.Nekem az a lany mar regota tetszik es nem tudom elmondani emiatt neki.A masik hogy mindig van valakivel es ez ratesz egy lapattal a felenksegemre.Kerlek segitsetek.elore is koszi a valaszt 14/F
2015. nov. 2. 16:47
 1/4 anonim válasza:
Írj rá a fb így csinált az egyik volt barátom a liceumba szégyellte magát
2015. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj rá fb-n ha tudod mi a neve

Plusz még nem akarok bunkónak tűnni de melyik suliba jársz?

2015. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként bejelölted már a fb-n??
2015. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen megvan fb-n.
2015. nov. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!