Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg egy olyan lánnyal, akinek nagyon kevés barátja van, utálja az ékszereket és a sminket, és aranyos?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol találhatnék ilyen lányt.

A társkereső weboldalakat utálom, sok sok órám elment rá, csak olyanok vannak ott, akik nem az eseteim.

Olyan hobbim nincs amiben nők is vannak.

És nagyon kevés szabadidőm van.


Hol lehet egy olyan lányt találni, aki suliból/munkából hazamegy szüleihez vagy osztott albérletbe, esetleg saját lakásába (ami nem drága, mert nekem sincs sajátom és az fura lenne). Tévét néz, csöndben netezik, heti 1-2 alkalommal űzi a kis különleges hobbiját. Picit nem baj ha rocker stílus, de az sok esetben káros szenvedélyekkel jár, amit utálok, szóval nem fontos, nem is tudom miért írtam :) Lehetne kicsi zárkózottabb, mert sokat veszekednek a szülei mint nekem. Legyen érdeklődő, picit vagy közepesen okos, aranyos, néha zizi... de ne beszéljen túl sokat, szeretem a nyugit. Élvezzen egy együtt DVD-zést, egy mozit sétát, túrázást. Motiváljon és mesélje el a céljait hogy motiválhassam. Ilyen kis egyszerű dolgok, tudjátok. .... hjaj... HOL vagy? hm? ajaj mindjárt megtelik a karakterlimi


2017. márc. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a limit jóval magasabb, láttam már nagyságrendekkel több rizsát is. :)
2017. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,bár nem rokker. Sosem sminkelem magam.
2017. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elkeltek, vagy zárdában vannak.
2017. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
90%
Tehát legyen egy magába forduló, szegényesen élő, barátok nélküli magányos , szürke valaki, akit senki nem csap le a kezedről, és csak érted él mikor méltóztatod felkeresni....🙄aha..
2017. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pont ahogy írtad, otthon vannak :D
2017. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tulajdonságok, amiket leírtál, azért eléggé átlagosak. Én mondjuk speciel mindegyikben magamra ismertem, de ismerősi körből tucat ugyanilyet tudnék sorolni (az ékszer meg a smink talán a kivétel, azt nem is értem, miért írtad ide, mert nem passzol semmihez, de legyen).

Szóval semmi konkrétat nem írtál, azon kívül, hogy legyen introvertált, ez bármelyik csaj lehetne az utcáról a hétköznapokból.


Pontosíts kicsit, és máris könnyebb dolgod lesz. :) Bár ha olyan kevés szabadidőd van, hogy nem érsz rá keresgélni, hogyan akarsz fenntartani egy kapcsolatot...?

2017. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es. jó amit írsz, de.

Amit ő megtesz értem azt én is megteszem érte.

Hát aki olyat keres, aki minden nap a csillagokat lehozza a kedveséért, az nem én vagyok.

A csillagok jó helyen vannak ott fent.


Vannak olyan emberek, akiknek néha jó kicsit egyedül lenni.

Én ilyen vagyok. Persze néha jó lenne odabújni valaki mellé.

2017. márc. 17. 22:29
 8/11 A kérdező kommentje:

Ékszer? Smink? a legfontosabb!!

Ezek jelzik hogy mesterkélt eszközökkel próbál kitűnni a tömegből, méghozzá külső dolgokkal.

Az ékszerek/smink mennyisége arányos a bulizásokkal/haverok számával. Úgyhogy csak ne sminkelgessünk :)

2017. márc. 17. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Oké... haverjaim nincsenek, 3-4 jó barátnőm van. Nem pasizgatok, soha nem is vágytam rá. Rockzenét szeretem (ha már írtad :D), szóval néha egy-egy koncert érdekel, de ez mondjuk évi egy-kettő, amúgy a baráti beszélgetés egy kávé mellett többet ér a bulizásoknál.

Sminkelni viszont szeretek - szolidan, a magam kedvéért, főleg télen, mert hajlamos nagyon kipirulni az arcom. Nyáron kevésbé, de tényleg hangulatfüggő, hogy mikor mi tetszik magamon.

Az ékszereket meg egyenesen imádom, szerintem egy fülbevaló, nyaklánc ugyanúgy az öltözék része, mint mondjuk egy sál (és hasonlóan váltogatom is :)), bár inkább a különlegességek érdekelnek, nem a csilivili.


Én most akkor milyen állatfaj vagyok? :) Mert nem tartozom bele a listádba, de ugyanakkor mégis. :)


//Félreértés ne essék, van párom, nem ismerkedni szeretnék, csak tök érdekes ez a kategorizálás, és próbálom megérteni, ha már részben magamra ismertem. Ha nem baj. :)//

2017. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De én nem szeretem ezeket.

A fülbevalót nem is látod, csak mások látják rajtad.

Jó biztos van kivétel, pl egy gyűrű, stb.


Ha olyan sok van amúgy azokból akiket leírtam, és átlagos infók, akkor mégis miért van az hogy alig/vagy nem találkoztam még ilyen lánnyal?


Jó tudom, lehet hogy nem is barátnő kéne nekem, hanem egy teknőc. Na de a teknőccel nem lehet DVD-zni.

Nah mindegy is, valahol majd csak rámtalál a kis teknőcöm.

2017. márc. 17. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!