Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi okai lehetnek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi okai lehetnek, hogy nem mertek leszólítani egy lányt csak úgy pl utcán?

Figyelt kérdés
Pl nem olyan vészes a külsője, de ti mégse mentek oda. Miért?
2017. márc. 19. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pont odamegyek.

Akikre a kérdésed irányul, azok félnek az elutasítástól.

2017. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert általában dolgom van és nem érek rá hogy elkezdjek vele beszélgetni
2017. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Utcán azért elég durva ba.szod ...
2017. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az elutasítástól való félelem, plusz elég sokszor tudom hogy én sem örülnék neki ha csak úgy leszólítana, és tényleg tudom hogy nem minden lánynak jön ez be
2017. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kétszer próbáltam ilyet, mindkétszer sikítva hozzámvágták a pénztárcájukat és elfutottak..:(
2017. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezaz utca valami új platform egy játékban bizonyára azért nem ismeri senki sem itt, amúgy meg ne légy hülye Gergő a lányokat sem akarják,hogy utcán miközben siernek valahová odamenjen valaki, akkor máá inkább kávézó, könyvtár vagy valami olyan hely, ahol látszólag nem sietős dolgod van és beültél oda.
2017. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert vannak lányok akik, szívesen veszik, vannak akik irtóznak ettől. Számunka ez eléggé zsákbamacska, és elég lelombozó ha a csaj elküld a fenébe. Nyilván rohadtul nem kéne foglalkozni azzal mi a szart gondol, ha meg bejövök neki úgy is nyert ügy, de ilyen az ember, a könnyebb utat választja mindig. :/ :)
2017. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem vagyok egy távolságtartó lány, nagyon is közvetlen vagyok, de csak azokkal, akiket ismerek. Nekem azért kell egy kis idő, mire egyáltalán megnyílok, de miután megtörtént, annak a személynek is magamat tudom adni. Azonban ha az utcán egy random ember leszólítana, csak lefagynék, és nem tudnék mit tenni. Kezdjük ott, hogy engem az emberek belső tulajdonságai érdekelnek, nem a külső, amit így hirtelen nem tudnék kiismerni. Tudom, hogy fiúknak szólt a kérdés, de remélem nem gond, hogy egy lány is leírja a véleményét :D Én nem támogatom az ötletet, de lehet, hogy vannak lányok, akik igen. Lány a kérdező?
2017. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!