Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha időnként olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha időnként olyan feltűnően néztek, szemeztek velem buszon, fordultok utánam vissza utcán, akkor miért nem, mertek már leszólítani is?

Figyelt kérdés

Én önbizalomhiányos fiú vagyok és önbecsülésem is nulla, így úgysem mernék egy lányt sem leszólítani. Nem is látom értelmét, úgyis biztos visszautasítanának.


De egyik haveromat rendszeresen leszólítják a lányok és elkérik az elérhetőségét. Akkor velem miért csak szemeznek meg bámulnak meg a lányok, vagy látom, hogy zavarban vannak a közelemben, például buszon?


Engem is leszólíthatnátok, nem eszek embert.


Az egyértelmű, hogy valamiért tőlem viselkednek ilyen furán ezek a láányok, csak azt nem tudom miért, lehet, hogy csak furán nézek ki vagy ronda vagyok?


De én fiúként csak a nekem tetsző lányokat nézem hosszabb ideig vagy keresem a tekintetét, szóval én már semmit sem értek.


Haverom mekkora mázlista, kimegy 10 percre az utcára és máris leszólítja egy lány a boltban. Nekem miért nincs ekkora mákom?


2012. jún. 16. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

én szívesen gyakorolok veled,nekem is nagy akadály ez!


25F :D

2012. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Csatlakozhatok?
2012. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te szólíts le csajokat ha ennyire vágysz rá, másfelől lehet haverod kamuzik. Nem szabad elvárni ,hogy a lány kezdeményezzen, bizonyos értelemben apró jelekkel már megadta a szabad utat, innentől rajtad állnak a dolgok, ne várd ,hogy minden az öledbe hulljon ha haverodat leszólítják legyen, sokkal menőbb vagy ha te szólítanál le lányokat. (én a megszólítást jobbkedvelem mellesleg, leszólítani valakit kicsit degradáló és alantas)
2012. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok csak jelet adnak...a férfi meg legyen férfi. Ha már annyian szemeznek veled, nem lehetsz olyan csúnya ;)
2012. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Légy férfi haver! Ha én pasi lennék égbe a pofán ha egy csaj akarna felszedni. És még a mai lányokat oltják...
2013. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!