Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A szép vagy a kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A szép vagy a kevésbé szép lányokat szólítjátok le? Úgyértem. Kit szólítotok le könnyebben, kit nem mertek leszólítani, kinél totojáztok a leszólítás előtt? :D

Figyelt kérdés
rem érthető a kérdés
2009. márc. 14. 14:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
lányok tapasztalatait is várom.:)
2009. márc. 14. 14:20
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
aki nem olyan szép, azt könnyebben. azért mert tudom hogy hozzá nem mennek oda minden nap 1000-en, és nem csak egy vagyok a sok hülyéből akit rutinszinten koptat le:)
2009. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért nembiztos,hogy így van.Attól,hogy valaki szép nem jelenti azt,hogy hozzá naponta 1000-en odamennek.Különben is mindenkinek más a szép.Ez a nagy baj,hogy sokan azt gondolják,hogy hü mien szép ez a lány nem mennek oda hozzá mert ugy is elhajtaná. Én aláírom biztos vannak ilyen lányok is de nembiztos,hogy mindegyikük ilyen.
2009. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtitek h van belső szépség is? elcsépelt dolog, de sztem bni (büdös nagy igazsag), h ha van egy lany szép, de buta, vagy arrogans, es egy aki kevésbé szép, de kedves, segitőkész, okos, akkor? akkor is az elsőt választjátok? tudom h csak leszólitásról volt szó, de gondoltam ideirom ezt is.
2009. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted egy szép lány nem lehet aranyos,kedves és okos? csak a kevésbé szépek ök nem lehetnek buták?ez annyira hülye elmélet nemtudom miért hiszi mindenki azt,hogy a szép lányok csak hülyék,bunkók,ribancok meg stb csak épp jók nem.Kevésésbé szép lányokból is van elég buta meg bunkó.
2009. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem általánositottam, te se tedd. csak egy példát irtam le. sok pasi előbb néz, mint gondolkodik. pl. én sem vok csunya, igyekszek kedves is lenni, a mai versenyen meg tovabbjutottam, szóval.. csak arra akartam rámutatni h igenis van sok beképzelt liba, aki jol nez ki, és egyes pasik nyálcsorgatva nézik őket, azokat meg nem érdekli semmi, csak a pénz. pedig lenne sok lany, akiknek az érzések is fontosak.
2009. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
az 1. válaszoló vagyok, de nagyon tetszik az utolsó válaszadó személyisége és gondolkodása:)
2009. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én sem vagyok csúnya. és ezt nem egoból mondom, mert nincs sok önbizalmam:D és hozzám még nem nagyon jött oda egy fiú csak úgy leszólítani, pedig sokkal flörtöltem...

16 vagyok, és egész ééletemben 4-5fiú jött oda hozzám.:D

és egyáltalán nem biztos, h elküldenék egy pasit, aki nem néz ki 100%osan:D sztem minden csaj örül neki, ha egy fiú leszólítja:D mégha nemis vallja be.

am nekem (sokan aztmondják) nem a helyes pasik jönnek be:D sokszor szúrok ki olyat, aki mások szerint csúnya v nem is helyes.

...nemértem mér kell különbséget tenni... ez most olyan, mintha BŰN LENNE SZÉPNEK LENNI..

2009. márc. 14. 16:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Es mi tetszik a gondolkodasomon? sokaknak nem jön be :) amugy kösz. a kérdezőnek pedig: nem bűn szépnek lenni, de nem szabad vele visszaélni. nem képzelheti azt vki aki szép, h mindent megkaphat es atgazolhat mindenki lelkén. ne aggodj, 16 évesen még bőven van időd h leszolitsanak :)
2009. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én nem gázolok át senkinek a lelkén sem.:D
2009. márc. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!