Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nincsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincsen kivel megbeszélnem ami bánt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok gond nyomja mostanában a lelkemet amiktől rendszeresen kikészülök mert magamba tartom.De nem tudom kivel beszélhetném meg a családomat nem akarom ezzel terhelni mert millió meg egy ezer a gondjuk.A barátaim előtt nem szeretnék hisztisnek tűnni ezért nem szeretném őket se beavatni.Inkább magamba tartom az érzéseimet de lassacskán megörülök tőlük.Nem tudom kire támaszkodhatnék nem szeretném,hogy bárki is hisztis kis kamasznak gondoljon de annyira egyedül érzem magam,hogy az már fáj.Csak egyszerűen nem tudom,hol keresem az olyan embereket akik szívesen meghallgatnának és nem néznek hisztis kis tininek aki kamuból szomorkodik és nincsenek is nagy gondjai. Valakinek volna kedve beszélgetni?
2017. márc. 20. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Írd csak meg nyugodtan, hátha tanulnak belőle.

2017. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszélj magadban mint én :D szerintem az nagyon jo tud lenni.

Ha akarsz írhatsz de nem vagyok egy túl jo beszélgető partner...

2017. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én szívesen beszélgetek
2017. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod, szívesen meghallgatlak.
2017. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is nyugodtan meg beszélheted,😃 de ha nem akarod akkor akiben a legjobban megbízol barátoddal beszéld meg. Biztos nem lesz mérges rád vagy ilyesmi, ha nagyon jóban vagytok.
2017. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz
2017. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Erre itt ez az oldal :)

Sokaknak nincs is kérdésük amikor ide kiírnak, inkább csak ki akarják írni magukból a gondjukat, bajukat amiket mások elolvasnak.

2017. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan! :)

Tudom mennnnyire jó érzés ha kiadhatod magadból, ami bánt. Akár egy idegennek is... :)

2017. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy nekem is leírhatod ami bánt meg ami nyomaszt bármi ha tudok tanácsot is adnék de mivel elöttem 4-en is írták hogy nekik elmondhatod ami bánt akkor én felesleges vagyok már
2017. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen meghallgatlak, en is hasonlóan vagyok 😀
2017. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!