Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok senkit se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit se?

Figyelt kérdés

Nem vagyok válogatós, átlagosan nézek ki, megvan a magamhoz való eszem és vicces vagyok (igaz ahoz hogy ez kiderüljön idő kell).

Szeretek beszélgetni, mindig meghallgatom a másikat.

Ennek ellenére esiig egyszer se volt szerelmem (a párkapcsolat szó használata még korai), egyáltalán senki aki érdeklődött volna irántam.

14/l

Tudom hogy nem kell rágörcsölni erre (főleg ilyen fiatalon), de szeretnék valakit.



2017. márc. 24. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nagyon szeretni valónak tűnsz. :)
2017. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez de cuki ^^

Velem is hasonló a helyzet csak én fiú vagyok

Talán mert rocker vagyok a mai lányok meg csak a rapper vagy technos fiúkat bírják :/ (általában a hosszú hajam a kifogásuk)

Ha gondolod írj :)

2017. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
majd ha eljön az ideje , te is találsz majd valakit magadnak. vagy a szerelem talál meg téged ;)
2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod:) 16/F
2017. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hiába érdeklödik irántad valaki ha neked nem jön be külsöleg
2017. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Háh mintha magamra ismertem volna 😄

Ha valaki szeretne írhat ☺

14/l

2017. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Okay guys, ha már ez lett ebből a kérdésből, beállok én is a sorba: nekem is írhatna valaki!:D (lehetőleg ne huszonakárhány+ éves krumplibogarak :c)

14L

2017. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én senkinek sem tanácsolom, hogy itt, a gyakori kérdések nevű oldalon jöjjenek össze.
2017. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
itt minden pasi perverz,csak a lányok normálisak
2017. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 8. váloszoló én volnék és fiú vagyok :)
2017. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!