Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Próbálkozok de nem megy.....nem hiszem h csúnya lennék és nem hiszem hogy gáz.Lehet az a baj hogy nem vagyok ilyen borotvált fejű full cap es gyerek?Szeretek pl. ingben és trikóban suliba menni és szerintem a hajam se gáz.A családomnak nincsenek pénzügyi problémái de úgy gondolom ha ez egy 16/17 évesnél szempont nak kell lennie az nagy szégyen.Nincs telefonom....lehet h ez a baj?Egyszerűen nem látom szügségesnek és mindenem megvan amire vágyom.Van egy tab om és egy ps3 am....nincs gépem de nem hiszem h ez fontos lenne.Azt hiszem bátran ki merem jelenteni hogy még csak kövér se vagyok,talán még inkább sportos a testalkatom.Minden nap futok (nem sokat 2/3 km ert) és felülésezek.Nem azt mondom hogy nincsenek hibáim mert mindenkinek vannak, és nagy ra becsülöm azt aki el is tudja mondani őket/beszélni is tud róluk.A jegyeim se rosszak németet és matekot leszámítva majdnem mindenből 1/2 es vagyok (ausztriában tanulok de majdnem minden hétvégén megyek Magyarországra a mamámékhoz) Szeretek futni, edzeni, találkozni a barátaimmal, evezni is és moziba is szívesen megyek......Szívesen küldök magamról képet is,csak ti mit gondoltok erről?Mondták már hogy próbáljak nyitottabb lenni és meg is próbáltam de nem igazán használt.

2017. jan. 8. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A felülés károsítja a gerincet, mivel a legtöbben iszonyat szarúl csinálják, csinálj inkább bicskát vagy hasprést, ha hasra akarsz edzeni, de ha hasra edzel, akkor a hátúl lévő törzsizmaidat is dolgozd meg, mert ha csak hasra edzel elég komoly derékfájásod lehet egy időután.

Gondolom ott más a jegy, szóval átkellett volna írnod 4/5ösre mert valaki, ha csak azt olvassa el sík hülyének nézne :D

Mennyi idős vagy? hol próbálkoztál eddig? Szerintem csak rágörcsölsz és mindenkire rámész, pedig nem szabadna, csak azt szólítsd le, aki tetszik.

2017. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jöhet kép, hátha tudok valami tanáccsal szolgálni :)

16/F

2017. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig leírtak alapján rendes tűnsz. De tudod biztosat csak akkor lehet mondani ha valakit már megismertünk. De kíváncsi vagyok úgyhogy szívesen látnék egy képet rólad :)

14/l

2017. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális fiú vagy, csak ne akarjál 16-17 évesen lánnyal ismerkedni. Lehet, azt érzik rajtad, hogy görcsösen keresel valakit. Engedd el a kérdést, ne is törődj vele, csak ha tényleg olyat találsz, akár futás közben, aki igazából megtetszik, akkor próbálkozzál vele, először csak szimpla beszélgetéssel, nem pont bókokkal. És ha majd 25-30 éves leszel, és még akkor sem találtál senkit, akkor újra kérdezd meg.
2017. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 Leszek...
2017. jan. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!