Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdést azért tettem fel, mivel még nem volt barátnőm és kíváncsi vagyok a véleményetekre.Önbizalmam az nincs sok és suliban se voltam az a nagyszájú fajta.Már 21 éves vagyok és régóta vágyom egy rendes kapcsolatra, alkalmi kalandok meg sem fordultak a fejemben pedig sok barátomnak csak azon járt az esze.Van romantikusabb,vicces,hülyülős oldalam is, de komolyabb témákról és lehet velem beszélni.Sokféle zenét meghallgatok,szeretem az állatokat,animéket,videójátékokat,filmeket,sorozatokat.Ezenkívül szeretek sportolni pl.túrázás,futás,biciklizés.Bulikba nem járok.Rendes,segítőkész,őszinte srác vagyok.A kinézetem röviden: barna sűrű haj,barna szem,175-178cm magasság,testalkatom meg hát vékonyabb,kicsit sportos és azt szokták mondani rólam, hogy helyes vagyok, de mégis mindig leráztak amikor próbálkoztam.

Korra is kíváncsi vagyok szóval írjátok oda! Köszi :)



2017. márc. 24. 15:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%

A jellemedről leírtak tetszenek.


Az kicsit furcsa, hogy a magasságod változó. Meg szoktál nőni, aztán összemenni? ;-)


Ha "leráztak", akkor lehet, hogy éppen annak a nőnek nem ez a stílusa vagy már volt párja - vagy ezer másik ok.


Képet, ha küldesz, akkor a külsődről is szívesen mondok véleményt.

2017. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Bár még fiatal vagyok hozzád.

14/l

2017. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha jobban ismernélek, simán. De ennyiből, kép nélkül, nem lehet értékelhető választ adni :D


17/l

2017. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első válaszoló :D

nem változó hanem 175-178 között,nem tudom pontosan :)

2017. márc. 24. 17:36
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
ennyi infóból bárki tud tetszeni. személyesen meg teljesen másabb:) így nem lehet megmondani, kérdezz rá másoknál, akik ismernek
2017. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
64%

Ennyiből nagyon szimpatikusnak tűnsz, bár fiatal vagyok hozzád:(

14/L

2017. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
sajna nem lehet megmondani ismeretseg nelkul par mondat alapjan, ki jonne ossze veled. ez egy felszines kerdes, felszines valaszok szulethetnek csak. mas valaszolo is megirta, hogy ennyibol nem lehet megallapitani, milyen ember vagy + semmit!
2017. márc. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Ezek alapján szimpatikusnak tűnsz bár ahogy már előttem is írták ez kevés infó ahhoz hogy véleményt mondjak. Ha szeretnél küldhetsz képet:)
2017. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
61%
Képet tudsz küldeni?
2017. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

Én sem szeretnék ismeretlenül írni egy erre választ, de nálam pld. a sokszínű zenei ízlés, az anime, a túrázás és a nem bulizás elég nagy plusz pont lenne. Az egyetlen dolog, ami nálam gond lenne, az, hogy állításod szerint vékony vagy, engem meg zavar már az is, ha az adott illető picit is vékonyabb nálam, mert olyan érzést kelt, hogy én vagyok a kövér.:D

Persze minden lány máshogy gondolkodik, szóval biztosan találsz majd egy hozzád illő leányzót.:) :D

2017. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!