Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, tényleg ekkora problém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg ekkora problémát jelent az ha a srác cigizik? Ti összejönnétek egy olyan sráccal aki cigizik? 16F

Figyelt kérdés
Amikor kiderül mindig megszakítják velem a kapcsolatot... Pedig nem sokat, csak napi 4 szálat szívok.
2017. márc. 27. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Napi 4 szál...ennyi erővel leszokhatnál róla.
2017. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
igen, elég zavaró lehet, főleg ha egy lány nincs hozzászokva a füsthöz és zavarja is. Meg az egészségét sem akarja rontani. Én csak akkor jönnék össze vele, ha hajlandó lenne leszoni róla.
2017. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megígérni, mert úgyse sikerülne...
2017. márc. 27. 16:00
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem baj és nem, nem jönnék össze olyannal aki cigizik és nem szándékozik leszokni. Nincs bajom azokkal akik cigiznek, haver, ismerős, barátnő nyugodtan cigizhet, de az akivel hosszú távra tervezek, akivel testileg is közel kerülünk és akivel nagyon sokat vagyunk együtt, annál ez kizáró ok, sajnálom. Amúgy van elég sok lány akit nem zavar, keresgélj köztük. 19l
2017. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kizaro ok, de tenyleg nem szivesen jonnem ossze ilyen sraccal. Nem arrol van szo, ha tenyleg szeretjuk es megertjuk egymast, akkor emiatt nem dobnam ki, de ez teneg egy nagyon rossz dolog. Nem csak azert mert az egezsegedet rombolja, hanem azert is, mert gondolj bele forditott helyzetben te sem orulnel ha a baratnodnek folyton budos cigi szaga lenne. 15/L
2017. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, hogy engem nem zavar, de most kiderült, hogy mégis. Barátaim közül is sokan cigiznek, én még az illatát is nagyon szerettem. De most, hogy összejöttem a barátommal, és belé szerettem kicsit zavar. Ő körülbelül napi egy dobozzal szív, hétvégénként többel és őszintén szólva féltem. A családban elég sok mindenkit elvesztettünk tüdőrák miatt (anyukámat, nagypapámat is), és így durva nézni, ahogy a barátom, akit szeretek folyamatosan öli magát. Rossz belegondolni.

Tapasztalataim szerint a legtöbb nem dohányzó lányt ez zavarja. De rengeteg a dohányos lány, nem hiszem, hogy a cigizés nagyon csökkentené az esélyeidet.

17/L

2017. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem mindenképpen zavar. A füstjétől rosszul vagyok, köhögök, könnyezek, és nem mellesleg büdös is, beleivódik a ruhába. Elszínezi sárgásra a fogakat is, és nem a legkellemesebb ha megcsókolsz valakit, akinek dohányízű a szája. Meg rengeteg pénz is láncdohányosnak lenni, igazából én nem látom az értelmét az effajta függőségnek, így nem preferálom. Főleg fiatalon nem. De sok lány is cigizik ilyen korban, szóval biztos vannak, akiket nem zavar.
2017. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Akikkel eddig találkoztam eggyiket se zavarta.

Amúgy mióta cigizel? Napi 4 szál nem sok,

én is ennyivel kezdtem.

Addig hagyd abba amíg lehet, mert később még bánni fogod. (Tapasztalat)

Később lesz abból 4 szálból egy doboz is,de eza

te döntésed, nem szólok belle.

2017. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem nem jönnek ossze olyannal aki cigizik
2017. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, zavar, de (és most fogok kétszínűnek tűnni) a barátom is cigizik. Nagyon szeretem, és egyetlen rossz szokása miatt nem fogom elhagyni. Viszont ő tényleg odafigyel rám, ebből a szempontból (pl. ha én is ott vagyok, nem gyújt rá, a lakásban pláne nem) és ő sem szív olyan sokat, már amennyire én tudom.
2017. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!