Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elterelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elterelni a figyelmem?

Figyelt kérdés
Szóval... van egy lány aki már fél éve tetszik nekem viszont én neki nem. Eleinte tök jó kedvem volt, próbáltam mindig a közelében lenni, igaz tudtam már akkor is, hogy nem fogok neki tetszeni, mert nem vagyok helyes, ronda vagyok és amúgy sem vagyok az a nagydumás, csendes vagyok, de mégis jól elvoltam a magam kis világában. Viszont amikor észrevette, hogy bejön nekem azóta feltunően kerül és marhára rossz érzés amikor látom, hogy próbál mindig a lehető legtávolabb maradni tőlem. De néha meg úgy érzem mintha kedvelne vagy ilyesmi, akkor nem kerül engem stb. Na és ugyebár a lényeg, hogy én elhatároztam, hogy nem foglalkozok ezzel a lánnyal és megpróbálom elfelejtni ami félig meddig sikerült is. Viszont amikor már sikerült volna kiverni a fejemből akkor megjelent mindig(egy városban lakunk, reggel ritkán, de haza felé néha egy busszal utazunk) és megint jött ez a rossz érzés és olyankor egyszerűen semmihez nincs kedvem, fáradtabb is vagyok, ingerültebb. Olyankor a tanulásra is alig tudok koncentrálni, mert egész nap Ő jár a fejemben.

2017. márc. 29. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyenkor így van, hasonlók a tapasztalataim.

Több opció van amivel majd elmúlik:

-olyan lány aki hozzád való

-idővel múlik el

-máshova kerülsz


Az viszont már fejlődés, hogy csak akkor van ez ha meglátod, így tovább.

Olyankor pedig amikor esetlegesen úgy mész, hogy sejted, hogy:

-na tuti összefutok vele

Na akkor koncentrálj agyadban a legfőbb dolgaidra, hobbidra vagy bármire csak ne rá.

Hallgass zenét, szólj oda a Hot-dog-osnak:

-Egy Scooby Doo-s mártásosat ember!!!


Te vagy az ember vagy nem?

A Hold se jár rajtunk, a lánynak se hagyd, egy nagy sajtkugli lehet az egész csaj egyébként.

2017. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az a baj, hogy egyszerűen képtelen vagyok nem rá gondolni amikor ott van a közelemben. Állok a buszmegállóban és észreveszem, majd kiugrik a szívem a helyéről és nem tudom elterelni a figyelmemet róla. Tegnap is nem sok kellett ahhoz, hogy leszédüljek a busz elé annyira elkezdett verni a szívem. És szokás szerint egész délután ezen kattogott az agyam..
2017. márc. 30. 07:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az érzés. Legjobb ha nem foglalkozol vele ennyi. Vagy más lánnyal foglalkozni.
2017. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!