Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mi jut eszetekbe az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi jut eszetekbe az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

A szemüveges lányokról az jut inkább eszetekbe hogy okos , komoly , vagy inkább hogy kocka , és nyomi?

Vag, bármi más amire gondoltok azon kívül hogy nem lát jól?

És szerintetek milyen szemüveg most a divatos? Küldtök linket ?

Köszönöm a sok-sok választ :)



2017. márc. 30. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Fontos, hogy milyen szemüveg. Azon látszik, hogy nyomi-e, vagy sem. Ha nem, akkor tud bejövős lenni.
2017. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, egyik osztálytásam szemüveges és lány, elég csinos de mégsem egy zseni, habár matekhoz jobban ért az átlagnál, viszont ismerek olyat is, aki meg okos és nem visel szemüveget, ebből csak a barmok ítélkeznek, szóval kicsit se érdekel, hogy miért van rajta szemüveg, mindenkinek vannak hibái, ha nem kívül, akkor belül.
2017. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemüveges lány vagyok, dfe inkább kontaklencsét használok. Lusta vagyok, nem tanulok (bár igy is jó az átlagom, de pl a matek és kémia nem megy), népszerű, nagyszájú, vagány, inkább komolytalan, mint komoly...

Ezek az előitéletek...

2017. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Cumshot :P
2017. márc. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőség. Aki az alapján ítél igencsak felszínes. Ettől függetlenül nekem speciel tetszenek a szemüveges lányok, sugároz egyfajta komolyságot, eleganciát, intelektualitást ami vonzó és szexy. Persze egy nem szemüveges ugyanúgy lehet zsáner személyiség szóval nem feltétel de bejönni bejön. :)

Szerintem alapból divat már pár éve és egyre többeknek van. Ha a viselője stílusa határozza meg milyen keret ami hajához, az arca vonalaihoz, az ruházkodásához vagy eleve a személyiségéhez illik az a tuti hiszen a szemcsi is öltöztet. Ha ilyen gondod van a megfelelő üzletek személyzete biztos ad tanácsot és sok sok felpróbálása után te is megérzed melyik illik hozzád a legjobban.

2017. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább hogy okos , komoly
2017. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Nekem a szemüveg nélküliek tetszenek jobban. Látszódjon a szép szem. Attól hogy valaki szemüveges nem jut eszembe semmi ilyen max az hogy a látása nem teljesen tiszta.
2017. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Az, hogy szarul lát... :D
2017. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nekem mindegy igazándiból, csak ne legyen duci, és hogy legyen szép :). Én erről álmodoztam mindigis, de még az ideje nem jött el sajnos. A mondás szerint "Türelem rózsát teremnt" 13/F
2017. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha normlis stilusu és illik hozzá,és szép csaj az jut eszembe,hogy:vajon jofej,van baréátja?
2017. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!