Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oltári nagy bunkó vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oltári nagy bunkó vagyok, valamikor megfogok változni?

Figyelt kérdés

Hogy értsd miről beszélek, ha látom hogy valaki ugyanoda jön mint én és kinyitottam az ajtót, akkor nem megvárom, hanem az orra előtt csapom be ha fiú ga lány, ha gyerek ha felnőtt, mondván, hogyha én kitudtam nyitni akkor ő is megoldja valahogy.

Ezenkívül mások demotiválása nagy örömöt jelent nekem, mindig leszidok mindenkit akármilyen jól is szerepel és még belül én is elismerem, de igazából ez szerintem jó dolog, mert lehet az illető így csak mégjobban akarja csinálni, hogy nekem külön megfeleljen, vagy megutál egy életre, az ő dolga nem veszem nagyon a szívemre, ha egy embertársam megutál mert van még másik 7 milliárd, majd csesztetek addig mást.

Fingani nem fingok azért mások orra alá, de büfögni azt szoktam, habár általában azért bocsánatot kérek.

Ha megyek az utcán másokra nem nagyon figyelek, van hogy fellökök valakit, neki megyek meg ilyenek. Ha a héven, buszon, villamoson nincs helyem, akkor direkt úgy állok, hogy sokkal több helyet foglaljak és ne nyomják a pofájukat a személyes légterembe, ez habár pozitívum szintén, mert legalább nem teszem azt amik ők, hogy idegennekhez olyan közel hajolok, hogy a leghalkabb levegővételem is hallják és minden egyes szusszantásomat, a szakáll mozgását meg már a gondolatokat, komolyan néhányan mit éreznek... Sok fura alak van ám Budapesten, szemetet nem a kukába dobom kb soha, ahogy jött úgy megy, egyszóval bunkó vagyok, mert nem figyelek másokra, se az egészségükre, se az érzéseikre, meg kb semmire.


2017. márc. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szivesen megpofoználak
2017. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Önmagad vagy ennyi, valakik ezeket elfedik az jobb az meg kétszínűség.
2017. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, mert ha nem változok meg valakiért akkor gondolom magamat kell megváltoztatnom és erre akarok tanácsot, hogy érjem el, hogy ne legyen (bocsánat a szóért) k*va jó érzés más előtt az ajtót bevágni, vagy valakit szándékosan olyan helyzetbe jutatni, hogy az illető rosszúl érezze magát és hasonlók, tudom perverz vagyok, hogy ezek mennyei kielégülést okoznak nekem, de ez van, legalább próbálok ellene tenni, habár ez is csak rosszúl sül el, a múltkor az utolsó pillanatig vártam az ajtóval és az illető emiatt leis fejelte, mert először azt hitte nyitva tartom neki, nem volt elég figyelmes, de egy bocsot hátra kiabáltam, szóval letudtam annyival
2017. márc. 31. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem igazán tennéd azt egyes, mert mással ellentétben én még egy pofontól jól is érezném magam, áhh lehet könyörögnék mégegyért aztán ennyi, utána a tömegben máris te éreznéd rosszúl magad, de ha csak kettesben versz meg, akkor meg azzal sincs gond, az éremnek mindig két oldala van, felfoghatom úgy hogy most bántó szándékkal versz engem, vagy úgyis hogy mert annyira tetszem, hogy a pofonjaiddal változtatni akarsz rajtam és mivel egoista paraszt vagyok nyilván az utóbbit választom, így aki ver engem, az csakis kedvelhet.
2017. márc. 31. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű ne csináld ezeket fogd vissza magad vagy legalább ne csapd be az ajtót hanem menj tovább ilyenek.
2017. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ISW válasza:
Ha már eljuttál idáig, hogy leírd ezt, azt tudom mondani, hogy jó úton haladsz! Sokféleképpen magyarázható ez, nem ismerlek tehát csak találgathatok. Az emberek általában azért "ilyenek", mint te, mert ez tükrözi a lelki állapotukat. Nézz mélyen magadba és légy hálás mindenért amid van! :)
2017. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!