Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért van az, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy ha megnéztek az utcán egy lányt és "megtetszik" nektek, akkor nem mertek odamenni hozzá? Persze van kivétel.15/l

Figyelt kérdés
Velem többször is előfordult, hogy akár vonaton, metrón vagy bárhol egy srác folyton felém nézett és néha mosolygott is, de ennyi. Utána nem jött oda, meg semmmi. Miért van ez?

2017. ápr. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, de fél a visszautasítástól, esetleg foglalt csak jó volt rád nézni.
2017. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig szerelem első látásra, néha csak jó megbámulni valakit egy rövid időre.
2017. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként bátran állíthatom, hogy jó érzés néha megbámulni a lányokat :D

De persze nyilván nem megyek oda leszólítani, mert aztán kinevetnek, ciki lesz a helyzet higy mit akarok, leszól a csaj, hogy "van barátom chh", vagy akár zaklatásnak veszik.

Meg amúgy sem vagyok kibékélve a magabiztosságommal, önbizalmammal.

Szerintem ha szeretnéd, hogy leszólítsanak akkor írd ki a pólódra hogy single vagy.

17/F

2017. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazert amiert te se mesz oda hozza... nem bonyolult.
2017. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja foglalt vagy e, kedves vagy e, ismerkednél e, és még sorolhatnám. Fél lépni, a visszautasítástól.Én fordítva csináltam ezt, rendszeresen találkoztam valakivel, és azóta rendszeresen beszélgetünk:)

Szerintem te is szoktál simán bámulni, rendszeresen egy helyen kellene közlekedned, többször látnod, hogy vonzalom kialakuljon.

Így meg csak meglátod, levonod magadban a következtetést, de csak mint futó gondolat, és le is zárul a nagytöbbségnél ez a dolog, nem képzelnek bele többet.

16/l

2017. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Az olyan fiú/férfi aki odamer menni egy ismeretlen lányhoz az utcán, ritka mint a fehér holló.
2017. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
(lány vagyok) amúgy tényleg az a baj hogy ha oda is akarna jönni egy srác fél h kineveted, elutasítod stb.. Pedíg ha hozzám oda jönne egy fiú és látnám hogy normális nem hülyeségből jön oda stb, akkor én Biztos hogy nem utasítanám vissza c: (ha láttok pest környékén cuki szemüveges lányt jó popsival kb 165cm akkor gyertek oda😂😂)
2017. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem meg nem bamulnak :(( pedig ha ugy lenne en oda mennek hozza:) vagy lehet nem vettem eszre eddig..en amugy is olyan vagyok ha valaki ram nez vagy elmegy mellettem egy neveto tarsasag akkor azt hiszem rajtam gunyolodnak pedig allitolag nem vagyok csunya. 17/l
2017. ápr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!