Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány ismerősöm tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm tetszik nekem akinek már van párja és lenne e belőle szakítás mennyi idő után vajon?

Figyelt kérdés

Már egy ideje van barátja nem oly régóta mert szakítottak is már egyszer.

A lány 18 éves a fiú huszon éves.

A lányt már 4 éve ismerem személyesen is csak sajnos engem szándékosan​ le pattintott ha meg ismerkedésrol volt szó csak barátként tekint rám de másnak javarészt esélyt add!

Így az az észrevételem hogy esélytelen​ vagyok nála idővel is ugye ?

Én idén Májusban leszek 20 éves!

Üzentem neki tegnap a Facebookon hogy boldog életet kívánok csak azért azt hiányoltam ebben hogy engem startbol alkalmatlannak tart önmagához képest hiába bizonyítottam hogy szeretem Őt!


2017. ápr. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elég az hogy jól nézel ki vagy bizonyítasz.. a figyelmét kell valahogy megszerezned mert akkor már nyert ügyed van. Próbáld meg elérni azt hogy eleinte sokat keresed utána meg csak ő keressen
2017. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd békén, aztán ha szakítanak (ami közel sem biztos) légy ott mellette, de ne használd ki míg gyenge. Ha ezután nem vesz észre, hagyd. Bár szerintem ez 4 év után már veszett ügy. Bizonygathatod neki tettekkel a jó tulajdonságaidat, pl. hogy milyen úriember vagy, de amíg barátja van, ne akard elérni hogy minél előbb szakítsanak ha így boldog.

Bár eddig míg nem volt barátja miért nem próbálkoztál? Miért csak most?

2017. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Őszintén kedvesek vagytok! Tisztelt válaszolók! Korábban is próbáltam de sajnos hiába mert e miatt haragudott meg rám és végül le tiltott 2 évig tartott nagyjából míg feloldott most már! Elmondása szerint azért mert úgy tartotta a kedve!

Tisztelem Őt és tiszteletben tartom az álláspontját! Legalább már beszélgethetünk egymással figyelek rá ez van akkor véleményem szerint csak jó ismerősök maradunk továbbra​ is ami jobb mint a semmi!

2017. ápr. 9. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Tanácsot kertel,mi elmondtuk szerintunk mit csinalj. Az, hogy neked nem tetszik,es hogy ezek utan se vagy kepes felfogni, hogy ez a lany veszett ugy,nem a mi bajunk.
2017. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Köszönöm szépen kedves vagy! Köszi a választ! Tudatosult bennem is felmerült​ hogy nincs esélyem​ nála már elnézésed kérem utólag is ha félreértés​ történt! Ezért írtam ezt hogy örülök​ neki hogy legalább ismerősök lehetünk egymással
2017. ápr. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!