Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Ti sem értetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti sem értetek vele egyet? (Testkép zavar? )

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm egy sportos alkat. Nem sovány, pálcika (semmi bajom a nagyon vékony lányokkal, ők is nagyon gyönyörűek egytőlegyig!!), hanem normál, sporto testalkatú. A minap mesélte, hogy felszedett 2 kg-t (húha), és most így 54 kg a 162-3 centijéhez (egy magasak vagyunk). Tetszik neki egy fiú, de annak a fiúnak történetesen a vékony lányok jönnek be, ezért elkezdett fogyózni. Már régen is mániája volt (9 éve ismerem) de a súlya sosem ment 52 alá és nem fogja fel, hogy már nincs is rajta felesleg gy se. Iskolai mérésen 19-21 volt a testzsírja, nem emlékszem pontosan. É ő még fogyni akar. Az lenne a kérdésem, hogy ti is egyetértetek-e abban, hogy felesleges fogyóznia? Tudom, hogy nem ez a vélemény fogja őt érdekelni, ha mér az enyém is hidegen hagyja, de nekem számítana a megerősítés. Úgy gondolom, hogyha a fiúnak így nem tetszik, akkor már nem azzal a -3-4-el fog, ami fel sem tűnik jó formán. Többet meg úgysem fog tudni fogyni, mert sportol, és szerencsére az edzője(aki az én volt edzőm is) mindig odafigyel a lányokra. Nektek mi erről a véleményetek?

2017. ápr. 13. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mond meg a barátnődnek, ha a testzsír % egy bizonyos szint alá esik akkor már eleve a teste sem fog jól funkcionálni, el fog maradni a menzesze és, ha huzamosabb ideig úgy marad akkor akár örökre is meddővé válhat.


Nekem sincs bajom a vékony lányokkal viszont van egy egészséges és egy egészségtelen szint :)

2017. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia Kérdező!


Én megértelek Téged is, és a Barátnődet is. Igazad van, ez a néhány kiló nem fog semmit sem eldönteni, normális esetben felesleges lenne ezen rágódni. Ott van a barátnőd nézőpontja is. Szeretné a legtöbbet kihozni magából, mert tetszik Neki egy bizonyos fiú. Teljesen normális amit csinál, sőt, még követendő is. Persze, az lenne a normális, hogy szeretjük a párunkat attól a 3 kiló ,,feleslegtől'' függetlenül is. De azért mégiscsak az lenne a követendő példa, hogy próbálunk a toppon lenni, hiszen nem lenne valsmi rendes dolog, ha folyamatosan kspjuk a barátunk szeretetét, de cserébe nem adunk magunkra (persze mi is adunk vissza szeretetet, de az lenne a legjobb, ha kölcsönösen magunkhoz láncolnánk a másikat, úgy, hogy az minannyiunknak nyereséges - persze nem csak a külsőségekre gondolok) :)


Szerintem nyugodtan támogasd a barátnődet. Értékelni fogja, hogy mellette vagy, és ha odakerül s sor, hogy egészségtelen lenne, ha tovább fogyna (8-10 testzsírszázalék alatt), akkor pedig biztos vagyok benne, hogy adni fog a segítőkész és támogató barátnőjének a véleményére. :)

2017. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Teljesen normális amit csinál, még követendő is = követendő, hogy ad magára


(Nem az, hogy - szerinted feleslegesen - fogyózik) :)


Egyébként biztos jó barátnő vagy, mert rendes Tőled, hogy így segítesz neki. :)

2017. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

*de cserébe nem adunk vissza a másiknak semmit


:D

2017. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sem kell túlzásba vinni, főleg egészségtelen szintre. Egyébként is csak jó, ha marad valami a cicin, popsin.


Egyébként itt a vége fele jól össze is foglalja:

[link]

2017. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Elég ronda, ha valaki 40 kiló vasággyal, de ha olyan 45-re lemegy, attól csak szebb lesz (persze csak ha zsírból fogy; egyen sok fehérjét, hogy fogyózás közben se veszítse el az izomzatát. A sokat sportoló lányoknak kb. 16 a testzsír %-a. A(z esztétikusan) vékony lányok a legszebbek!
2017. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem felesleges fogycsizmia de akkor is ehy luis futyonos tatyoval maris bejonne neki szentem
2017. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Hol követendő példa ez te hülye ???

Sportol, pálcika vékony ...

Én nagyobb darab vagyok, alkatilag is, voltam már 100 egynéhány, most vagyok 91,

180 centimhez, tudnék még fogyni, lehet, de nem akarok, biciklivel, sport al lehet még alakulnèk , az ne. Is baj, de pénzért sem fogyóznèk Oo , .( Ez sem követendő példa, csak egy vélemény magamról, látod ? )

Ahogy az is amit te mondtál, hogy követendő... Adjon magára, de ne az egészsége rovására ....

2017. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!