Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
A barátomat a havernője kihasználja én megakartam szabadítani ettől a lánytól a barátomat mivel nekem fáj,hogy így viselkedik vele. Szóltam a barátomnak azt mondta ő megoldja. A csajra is írtam,hogy szeretném ha nem így viselkedne a barátommal. Továbbra is csak kihasználja de eljátssza,hogy a nagy barátja sőt a legjobb barátjának vallja magát ez a lány. Engem ez nagyon idegesít és ezért szakítottam a barátommal ha nem hisz nekem,hogy a lány nem igazi barátja és nem képes vele megszakítani a kapcsolatot akkor mondom jó akkor most én megyek el és barátkozzon továbbra is azzal akinek nem ér semmit.Nem a lányra vagyok féltékeny mert van emellett a lány mellett több lány barátja is csak ezzel van bajom,hogy elő adja a nagy barátot és a barátom mégse szakítja meg vele a kapcsolatot hanem tovább hallgatja a problémáit és velem meg veszekszik és nem csinál semmit.Ezzel a lánnyal csak facebookos barátok mert személyesen még nem is találkoztak szóval nem tudom miért ragaszkodik hozzá nem szerelmes belé azt tudom.Szerintetek jogos a kiborulásom?
2017. ápr. 14. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

hát... kicsit.

Már bocsi hogy ezt mondom de mekkora gyökér lehet a barátod ha nem hisz neked csak annak aki kihasználja...

örülj neki hogy szakítottál vele én is ezt csináltam volna... hogy lehet valaki ilyen gyökér tényleg XD

2017. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De ha csak neten beszélnek akkor hogyan tudná kihasználni?

Na meg mért zavar ez ennyire téged? Gondolom nem hanyagolja el ez miatt a kapcsolatotokat.

2017. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért használja ki?

Szerintem ebből semmi sem derült ki, csak az hogy agidsz, hogy egyszer találkoznak...

2017. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kitudja használni írogatja neki,hogy mi a baja a legkisebb bajával is ő rá ír oké barátok hallgassa meg de ne mindig csak magáról irkáljon és ne legyen nagyra magával a csaj,hogy jaj ez a fiú a barátom miközben azt se tudja,hogy él -e vagy hal-e.Nem hiszem el,hogy nincsen egy perce se megkérdezni amíg magáról beszélsz,hogy veled amugy meg mizu?
2017. ápr. 14. 17:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem zavar,hogyha találkozik a barátaival mert mint írtam van több lány barátja ők velük semmi bajom nekem csak az a bajom,hogy ez a csaj játssza itt a nagy barátot pedig nagyjából semmit se tudd a barátomról de szerinte ő olyan nagy barátja miközben csak önzőségből magáról beszél.
2017. ápr. 14. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeségért szakítottál vele.

Ne zavarjon már, ugy is meg fog szakadni ez a beszélgetés, főleg ha csak magáról beszél a lány. Inkább viselkedtél volna ugyanúgy a barátoddal mint eddig a szakítás helyett.

2017. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!