Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan haragszom vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
barátommal már majdnem 1 éve együtt vagyunk és ez lenne az első valentinnapunk,a fősuli ahova jár elèg messze van innen,így kolis és hètvégente csak egyszer tudunk talizni.Most pedig azt mondta nekem hogy nem tud jönni hétvégén,nem tudjuk együtt tölteni a valentinnapot mert inkább a vizsgáira tanul mint hogy velem talizzon,a vizsgája valentinnaputánihéten lenne de szerintem nem azon az egy napon múlna a vizsgája.Jogosan haragszom vagy csak túlreagálom a dolgot?
2016. febr. 5. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azta, nagyon túlreagálod. A Valentin nap amúgy is egy hülyeség, nem is ünnepli mindenki, de azt is megérthetnéd, hogy a vizsga a legfontosabb neki most. Ha ilyen semmiségeken behisztizel, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2016. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. A magyar oktatás a lexikális tudásra megy rá, 923 oldal hetente, melynek abszolút semmi hasznát nem fogod soha venni és a tanárok által magyarázott bullshit (hogy ezáltal erősödik az agyad) 100%-os ellentéte történik. Úgyhogy egy ilyen kis primitív hülyeség miatt ne haragudj rá. Minek kell nektek külön nap ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat? Oké, te nő vagy, soha nem foglak megérteni, ettől függetlenül még mindig hülyeség emiatt duzzognod.
2016. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon túlreagálod
2016. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon túlreagálod. Vizsgára való készüléskor még 1-2 óra is számít.

Együtt lehettek máskor is. Nem pont valentin napon lehet csak egymásnak kedveskedni.

2016. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy mikor ünnepeltek? Neki viszont most lesznek a vizsgái (ami a valentin nappal ellentétben nem hülyeség). Szóval igen, túlreagálod.
2016. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
PONTOSAN UGYANEZ A HELYZET VELEM IS,annyi,hogy az én barátomnak nincs semmiféle vizsgája,de előre megmondta,hogy azon a hétvégén nem akar hazajönni,mert addigra már biztos lesz tanulnivaló...én meg szeretném azért vele tölteni legalább ezt. Mondjuk nálunk most alapból is mélypont van a kapcsolatban. Szerintem nem reagálod túl,egy pár órát tudna veled tölteni,a többit meg ugyanúgy tanulhatná a hétvégén,csak nem a koliban,hanem otthon.
2016. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!