Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Barátnőm régen beszél egy sráccal...azt mondta már nagyon unja és nem szeret vele beszélgetni! Én mondtam neki, hogy nem értem miért beszél vele ha annyira nem kedveli engem kicsit felidegesített ez olyan kétszínű! Nekem azt mondja utálja neki meg ugyanúgy ír! Ezután barátnőm nem írt neki vissza. Most írt neki a srác, hogy miért nem ír és bnőm azt írta neki: "Szerelmem megtiltotta" Persze én lettem a szemétláda, hogy tilthatok meg barátnőmnek dolgokat! Kicsit rosszul esett, hogy ilyen könnyen rámkente pedig egy szóval nem mondtam, hogy megtiltom! Akit szeretünk nem sározzuk be mások előtt szerintem.

2015. szept. 14. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán kellett neki egy jó indok, hogy hogyan rázza le a srácot. Én nem haragudnék meg ezért. Legalább tudja a másik srác, hogy hol a helye :)
2015. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mintha a barátnőd kezdene kiábrándulni belőled, viszont egyetértek az 1. válaszolóval.
2015. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!