Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat miért zavarja az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat miért zavarja az, ha egy lánynak mentális betegsége van?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem írom le mi a bajom,vagy hogy mi a diagnózis.Csak aki megtudja,az már menekül előlem.Az a baj,hogyha nem mondom meg nekik,akkor 1-2 órás beszélgetés után valahogy rájönnek...Internetes ismerkedésre értem,mert a valóságban nem állnak velem szóba.
2017. ápr. 15. 16:10
1 2
 1/15 papagenou ***** válasza:
100%

evolúciós problémával állsz szemben. természetesen egészséges párt keresnek, akitől egészséges utódot remélhetnek. s mindegy, hogy még nem elég idős gyerekhez s korai azon gondolkodni, attól még ott van a gát.

egyébként ha 1-2óra után rájönnek, akkor elég szembetnő, talán idegesítő is lehet ez az állapotod.

ne értsd félre, nem akarlak megbántani, csak abból a kevésből amit megadsz, levonok egy logikus következtetést, hogy választ adjak.

2017. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Rájönnek? Az ki van zárva ahogy elnéztem a világban elég kevés arra az esély, hogy te több olyan srácot is találj aki kitudott volna téged elemezni és rájött volna erre a dologra, mert ehhez ész is kell, egyszer még elhinném, ha mondjuk velem beszéltél volna, de többszöri esetre mondtad így szerintem te magad árulod elnekik, ami pedig a te döntésed volt..

Egyébként nem mindenkit zavar és attól függ mennyire súlyos, nem bántásból, de nyilván egy magasan funkcionáló autistával, aki ordibál meg nem kommunikál semmit azzal nem szívesen jönnék össze, sőt kimondom nem jönnék össze, mert a kommunikáció az elengedhetetlen egy kapcsolathoz és ezzel nem őket fikázom, csak a tényt közöltem, vannak normálisabb autositák is én most mondjuk a lehető legrosszabb esetről beszélek, vagy esetleg disszociatív személyiségzavarod van, aztán 1-2 óra múlva más személy leszel és úgy buksz le a srácok előtt??

Mivel csak annyit mondtál, hogy mentális betegség így én jó magam nem tudok mit mondani erre, mert olyanbl meg rengeteg van és nem is az, hogy van csomó fajtája, hanem még az is rájátszik, hogy mindenkinél máshogy jön elő, a pszichopátia is egyénenként változik, szóval erre nem lehet mit mondani.

2017. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%

Az emberek azon az elven működnek(tisztelet a kivételnek!), hogy aki nem ”tökéletes”, az már fogyatékos(elnézést a kifejezésért!)... Sajnos.

Engem abszolút nem zavar az, ha valakinek mentális betegsége van, hisz nem tehet róla!

18/F

2017. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Mert nem szeretnék egy olyan telefonhívással szembesülni mondjuk munkában, hogy jöjjek azonnal mert XY leugrott a 20.ról, vagy kifeküdt a vonat elé.

Sajna volt egy ilyen csaj aki az elején normális volt, de utána megtetszett más, és nem akart leszállni rólam.

24F

2017. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írod le, hogy milyen betegséged van? Mert azért egy paranoid skizofrén és egy enyhén depressziós csaj nem teljesen ugyanaz. Miért nem írod le a betegséged nevét, ha egyszer arc nélküli és névtelen vagy? Így nem tudunk érdemleges választ adni.
2017. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Hogyha elmondom azt neked, hogy én súlyos depresszióval küszködtem pár éve, akkor adnál esélyt nekem? Tudnál potenciális partnerként tekinteni rám? Neked meg van a véleményed az ilyen jellegű betegségekről, mert átélted, nekem is meg van. Elfogadóbb vagyok, mivel átéltem milyen benne lenni, de nem várhatjuk el azoktól, akik nem értik mi is ez az egész, hogy elfogadjanak. Sajnos, ez a tudatlanságnak köszönhető és annak a sztereotípiának, hogy mindenki, aki pszichológushoz jár nem komplett, őrült, elkerülendő, mert vagy másokat vagy magát fogja kinyírni.
2017. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem írom le,még a végén felismernek.Na mindegy,ez is relatív. :S
2017. ápr. 15. 21:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ritka mentális betegséged van, hogy az alapján felismerhetnek?
2017. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. ápr. 16. 03:40
 10/15 anonim ***** válasza:
Látom neked sok problémát okoz ez a betegséged. De megpróbáltál kilábalni belőle egyáltalán?
2017. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!